Новостная Ложка » Беллінгем вирвав для Реала перемогу у матчі з Хетафе: огляд матчу

Беллінгем вирвав для Реала перемогу у матчі з Хетафе: огляд матчу

“Реал” у домашньому матчі 4-го туру Ла Ліги не без проблем обіграв “Хетафе” – 2:1.

Достатньо швидко гості зуміли підібрати ключі до оборони мадридців. На 11-й хвилині влучним ударом вивів “Хетафе” вперед Борха Майораль. До перерви рахунок більше не змінювався.

На старті другого тайму зрівняв рахунок Хоселу. Все йшло до нічийного результату, але “галактикос” зуміли дотиснути суперника в компенсований час. На п’ятій доданій хвилині воротар “Хетафе” Давід Соріа не зміг зафіксувати м’яч, чим скористався Джуд Беллінгем.