Новостная Ложка » В Одесі відбувся турнір з міні − футболу: команда з Херсона досягла півфіналу

В Одесі відбувся турнір з міні − футболу: команда з Херсона досягла півфіналу

В Одесі, 26-27 серпня відбувся VII Кубок Незалежності з міні-футболу, в якому приймала участь команда «Оптіма» з міста Херсона.

Про це повідомляє Херсонська обласна асоціація футболу у фейсбуці.

Турнір проходив в 4 групах: А, В, С та D. Херсонська команда «Оптіма» представляла групу С.

Херсонці здобули перемоги над  FC «Crew» з рахунком 3:0 та МФК «Євродор» з рахунком 6:0, завдяки чому й потрапила до чвертфіналу.

Група С. 1 тур

МФК Євродор – FC Crew – 3:3 (1:2)

Група С. 2 тур

FC Crew – Оптіма (Херсон) – 0:3 (0:0)

Голи: Казимирчак (І. Романюк), 14, Горошко, 16, Страхов, 23.

Попередження: немає.

Група С. 3 тур

Оптіма (Херсон) – МФК Євродор – 6:0 (4:0)

Голи: Климишин,1, Климишин, 2, Казимирчак (Крещенецький), 11, Климишин (пенальті), 12, Страхов (Крещенецький), 17, Горошко, 20.

Попередження: Мамедов (МФК Євродор), 8, Котляр (Оптіма), 14, Новаковський (МФК Євродор), 20, Докієнко (МФК Євродор), 23.

Вилучення: Мамедов (МФК Євродор), 14 – повторне попередження (зрив перспективної атаки+порушення чиельності складу).

1/4 Фіналу

Чорне море – MFC Retro – 7:1 (3:1)

Одеса-мама – МФК «Територія» – 1:1 (1:0), по. пен. – 3:4

У чвертьфінальному матчі херсонська команда «Оптіма» продемонструвала вражаючу гру проти суперника, завоювавши перемогу з рахунком 3:2 та вийшла до півфіналу.

Голи були забиті Горошком на 3-й хвилині та Климишином з пенальті на 9-й та 22-й хвилині.

Попри гідну гру «Техноголд» зумів скоротити рахунок до мінімуму, але часу щоб його зрівняти їм не вистачило.

Оптіма (Херсон) – Техноголд – 3:2 (2:0)

Голи: Горошко, 3, Климишин (пенальті), 9, Климишин, 22 – Ізіфович, 13, Ізіфович, 19.

Попередження: Ізіфович (Техноголд), 20, Горошко (Оптіма (Херсон), 21. Бокало (Оптіма (Херсон), 24.

1/2 Фіналу

Півфінальний матч між «Чорним морем» та «Оптімою» виявився дуже цікавим. Проте невдалий старт команди з Херсона призвів до двох швидких голів в свої ворота, та загалом три голи у ворота протягом першого тайму. Проте в другому таймі херсонці відновили свою гру та на 24-й хвилині забила гол. В цілому, матч був насиченим, а херсонська команда продемонструвала сильний характер та бажання до перемоги.

Треба відзначити, що «Чорне море» вибороло перемогу в фіналі та стало переможцем.

Чорне море – Оптіма (Херсон) – 3:1 (3:0)

Голи: С. Торшин (Вол-р Рудий), 3, Вол-р Рудий (О. Мірошник), 4, О. Войніков (О. О. Гірка), 9 – Климишин (Гейко), 24.

Попередження: немає

МФК «Територія» – Tyre Expert – 1:13 (0:4)

Фінал

Чорне море – Tyre Expert – 2:2 (2:0), по пен. – 4:3

Не зважаючи на те, що херсонській команді не вдалося потрапити до фіналу, вони продемонстрували чудову гру протягом турніру. Досягнення півфіналу є великим успіхом, і це свідчить про високий рівень команди.