Новостная Ложка » Футболіст Довбик встановив рекорд, забивши найбільшу кількість голів за Жирону протягом одного сезону Ла Ліги.

Український футболіст Артем Довбик перевершив досягнення Крістіана Стуані

Урагвайський футболіст Крістіан Стуані довгий час залишався рекордсменом за кількістю забитих голів за Жирону в одному сезоні, але він був перевершений 26-річним українцем Артемом Довбиком. В 38-му турі Ла Ліги-2023/24, під час матчу Жирона проти Гранади, Довбик забив свій 22-гий гол у поточному сезоні. Згодом він забив ще два голи, тим самим збільшивши свій загальний рахунок до 24 результативних ударів.

Хід матчу

Довбик відкрив рахунок у матчі проти Гранади на 44-й хвилині, викарбувавши гол з пенальті. На 75-й і 90-й хвилинах він вдруге і втретє забив з пенальті, збільшивши свою кількість голів до 24-х.

Вклад інших гравців

Інші футболісти також відзначилися на полі. Правий вінгер команди Мічела Віктор Циганков забив два голи і зробив гольову передачу.

“Артем Довбик продемонстрував високий рівень гри, встановивши новий рекорд у Ла Лізі. Це значний вклад у розвиток українського футболу на міжнародному рівні”, – коментує автор сайту.

“Успіх Артема Довбика в Ла Лізі – це важливий крок для українського футболу. Його досягнення стають прикладом для молодих гравців, які прагнуть досягти успіху на міжнародній арені”, – підбиває підсумки автор сайту.

Українець перевершив досягнення Крістіана Стуані.

Артем Довбик, Getty Images
24 травня 2024, 23:27

У 38 турі Ла Ліги-2023/24 Жирона приймає Гранаду. На 44-й хвилині зустрічі центрфорвард господарів поля Артем Довбик відзначився голом із пенальті, зробивши рахунок 3:0.

Для 26-річного українця цей результативний удар був 22-м у 36 матчах за Жирону в поточному сезоні чемпіонату Іспанії.

За даними OptaJose, Довбик встановив новий рекорд за кількістю голів за каталонський клуб протягом однієї кампанії турніру. У сезоні-2017/18 Ла Ліги уругвайський центрфорвард Крістіан Стуані записав на свій рахунок 21 результативний удар за Жирону.

UPD: На 75-й і 90-й хвилинах матчу український нападник відзначився вдруге і втретє (з пенальті), тож тепер у нього 24 голи.

Також зазначимо, що в ході зустрічі з Гранадою правий вінгер колективу Мічела Віктор Циганков оформив дубль і віддав гольову передачу.

Український футболіст Артем Довбик встановив новий рекорд у Ла Лізі

Український футболіст Артем Довбик встановив новий рекорд у Ла Лізі, перевершивши досягнення Крістіана Стуані.

Деталі матчу

У 38-му турі Ла Ліги-2023/24, команда Жирона приймала Гранаду. На 44-й хвилині зустрічі, центрфорвард господарів поля Артем Довбик забив гол з пенальті, зробивши рахунок 3:0.

Для 26-річного українця цей результативний удар став 22-м у 36 матчах за Жирону в поточному сезоні чемпіонату Іспанії.

Рекорд Довбика

Згідно з даними OptaJose, Довбик встановив новий рекорд за кількістю голів за каталонський клуб протягом однієї кампанії турніру. У сезоні-2017/18 Ла Ліги, уругвайський центрфорвард Крістіан Стуані записав на свій рахунок 21 результативний удар за Жирону.

На 75-й і 90-й хвилинах матчу український нападник забив вдруге і втретє (з пенальті), тож тепер у нього 24 голи.

Виступ інших гравців

Також варто відзначити, що в ході зустрічі з Гранадою, правий вінгер команди Мічела Віктор Циганков оформив дубль і віддав гольову передачу.

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

Джерело: football.ua

4 thoughts on “Футболіст Довбик встановив рекорд, забивши найбільшу кількість голів за Жирону протягом одного сезону Ла Ліги.

1. Вау, Довбик рвет всю Ла Лигу! Жирона везет с таким футболистом, ставка на него оправдалась на все 100%. С таким темпом, скоро Барселону переиграет))

2. Вау, Довбик реально розриває! Встановив рекорд Ла Ліги, це ж надо було так зарубатись. Жирона в підніжку, головне щоб не розслаблявся. Граєш круто, чувак!

3. Та це ж паніч! Довбик рве всіх на шматки в Ла Лізі! Гонта за гонтом, рекорди падають! Жирона має щастя, що такого бомбарда має в команді. Респект, чувак!

4. Та ну, Довбик рве всіх на шматки! Жирона вже може спокійно спати, бо у них є власний бомбардир. Це просто піздєц, як він забиває! Респект, братан!