Новостная Ложка » Матч між Осасуною та Вільярреалом завершився внічию, а Серлот отримав травму.

Матч між Осасуною та Вільярреалом завершився внічию, а Серлот отримав травму.

Травмування гравців у ЛА Лізі: події під час матчу Осасуна проти Вільярреал

У своїй статті ми детально обговоримо події матчу 38-го туру Іспанської Ла Ліги, де Осасуна приймала на своєму полі Вільярреал. Події на полі додержалися класичного сценарію футбольного матчу, супроводженого травмою гравця та змінами в лиці найкращого гравця чемпіонату.

Травма гравця Вільярреалу

На 17-ій хвилині зустрічі нападник “жовтої субмарини” Серлот отримав травму та був замінений. Ця подія змусила команду Вільярреал вносити корективи в свою гру і відкрити шлях до звання найкращого гравця чемпіонату Іспанії в цьому сезоні для українського воротаря Жирони Артема Довбика.

Результати матчу

Будімір відкрив рахунок на 30-й хвилині; але на 57-й хвилині Моралес набрав очко та забезпечив вирішальний момент для “субмарин”, завершивши матч нічиєю 1:1.

Склад команд

У цьому матчу Осасуна виходила на поле з гравцями: Фернандес, Аресо, Катена, Еррандо та іншими. Доки Вільярреал грав з командою, що складалась з Рейни, Феменії, Москери та інших гравців.

Автор сайту висловлює своє становище щодо весь матч: “Цей матч був наповнений емоціями та напруженням. Обидві команди показали високий рівень гри, а Вільярреал зміг врятувати матч, завдяки голу Моралеса.”

В кінцівці, автор узагальнив: “Цей матч показав, що незалежно від обставин, головне – це командний дух і бажання перемогти. Обидві команди заслуговують на визнання за свою гру. Це був захоплюючий матч, який залишив багато вражень.”

Нічия в матчі останнього туру Ла Ліги.

Вільярреал – Осасуна, x.com/Osasuna
25 травня 2024, 16:57

У рамках 38-го туру іспанської Ла Ліги Осасуна приймала на своєму полі Вільярреал.

На 17-ій хвилині зустрічі нападник “жовтої субмарини” Серлот отримав травму та потребував вимушеної заміни, через що український форвард Жирони Артем Довбик опинився за крок від того, щоб стати найкращим бомбардиром чемпіонату Іспанії в цьому сезоні.

На 30-ій хвилині Будімір відкрив рахунок у цій зустрічі, проте на 57-ій Моралес повернув паритет на табло та врятував для “жовтої субмарини” нічийний результат.

Осасуна — Вільярреал 1:1

Голи: Будімір, 31 –  Моралес, 57

Осасуна: Фернандес — Аресо, Катена (Гарсія, 79), Еррандо, Мохіка — Муньйос Камерос — Пенья, Ібаньєс (Монкайола, 66), Торро (Гомес, 66), Орос (Арнаїс, 80) — Будімір (Рауль, 58)

Вільярреал: Рейна — Феменія, Москера, Манді, Куенка (Парехо, 63) — Траоре, Комесанья, Терратс (Ахомаш, 79), Баена (Гедеш, 63) — Трігерос, Серлот (Луис Моралес, 17)

Попередження: Камерос, Пенья, Арнаїс, Гарсія — Баена, Траоре, Москера

Результат останнього матчу Ла Ліги: нічия

В рамках 38-го туру Ла Ліги Осасуна приймала на своєму полі Вільярреал.

На 17-ій хвилині зустрічі нападник “жовтої субмарини” Серлот отримав травму та потребував вимушеної заміни. Це дало шанс українському форварду Жирони Артему Довбику зайняти позицію найкращого бомбардира чемпіонату Іспанії в цьому сезоні.

Рахунок матчу

На 30-ій хвилині Будімір відкрив рахунок у цій зустрічі. Проте на 57-ій Моралес повернув паритет на табло та врятував для “жовтої субмарини” нічийний результат.

Загальний результат матчу

Цитата автора сайту

“Цей матч був наповнений емоціями та напруженням. Обидві команди показали високий рівень гри. Незважаючи на травму Серлота, Вільярреал зміг врятувати матч, завдяки голу Моралеса.”

Висновок автора сайту

Джерело: football.ua

2 thoughts on “Матч між Осасуною та Вільярреалом завершився внічию, а Серлот отримав травму.