Новостная Ложка » Футбольний клуб “Мальорка” здобув перемогу над “Хетафе” у компенсований час матчу.

В даній статті ми розглянемо деталі останнього матчу 38-го туру Ла Ліги, що відбувся 26 травня 2024 року між командами Хетафе та Мальорка. Зокрема, буде проаналізовано ключові моменти гри, включаючи голи команд, зміни в складах гравців і попередження. Для господарів матчу все складалось добре, адже вони відкрили рахунок, але за декілька хвилин до закінчення матчу Мальорка перевернула ситуацію на свою користь та здобула перемогу.

Результати останнього туру Ла Ліги: Мальорка здобуває перемогу над Хетафе

Хетафе приймав Мальорку на своєму полі в рамках 38-го туру Ла Ліги. Хетафе вів із рахунком 1:0 до 90-ї хвилини, але два голи Мальорки на останніх хвилинах матчу допомогли їм здобути перемогу.

Склад команд

Нижче представлені склади команд на час матчу:

• Хетафе: Сорія (Фусато, 84) — Абердін, Джене (Анхель Кармона, 71), Альдерете — Максимович , Арнаїс Родрігес (Сантьяго, 67), Мілья (Аленья, 67), Альварес Соса — Ріско (Мартін, 71), Хайме Мата, Грінвуд
  • Мальорка: Куельяр — Санчес (Родрігес, 57), Відаль, Раїльйо, Вальєнт, Коста — Льябрес (Маскарель, 70), Морланес, Дардер Молл (Маффео, 70), Радоньїч (Ларін, 57) — Абдон Пратс (Мурікі, 57).

“Цей матч став важливим для обох команд. Хетафе мав всі шанси на перемогу, але Мальорка зуміла перевернути ситуацію в компенсований час. Це показує, що в футболі все можливо до останнього свистка.”

Цей приклад демонструє важливість витривалості і самовідданості в спорті. Попри те, що Хетафе був лідером більшу частину гри, Мальорка змогла забити два голи в останні хвилини і здобути перемогу.

Результат матчу останнього туру Ла Ліги.

26 травня 2024, 17:05

В 38-му турі Ла Ліги Хетафе на своєму полі приймав Мальорку.

Для господарів все складалось добре — на 48-й хвилині Альварес відкрив рахунок і все йшло до перемоги Хетафе, але Мальорка в компенсований час перевернула все на свою користь. Спочатку рахунок зрівняв Мурікі, а на 90-3-й хвилині Маффео приніс перемогу своїй команді.

Хетафе фінішував на 12-му місці. Мальорка поки на 14-му місці — команда опуститися нижче після матчів Лас-Пальмаса та Севільї.

Хетафе — Мальорка 1:2
Голи: Альварес Соса, 48 –  Мурікі, 90, Маффео, 90+3

Попередження: Родрігес — Відал

У 38-му турі Ла Ліги, Хетафе приймав на своєму полі Мальорку. Ситуація для господарів матчу складалась сприятливо, адже на 48-й хвилині Альварес відкрив рахунок. Однак, Мальорка в компенсований час зуміла перевернути ситуацію на свою користь.

Деталі матчу

Спочатку рахунок зрівняв Мурікі, а на 90+3-й хвилині Маффео приніс перемогу своїй команді. Таким чином, Хетафе фінішував на 12-му місці, а Мальорка поки що займає 14-те місце. Однак, позиція Мальорки може змінитися після матчів Лас-Пальмаса та Севільї.

Хетафе: Сорія (Фусато, 84) — Абердін, Джене (Анхель Кармона, 71), Альдерете — Максимович , Арнаїс Родрігес (Сантьяго, 67), Мілья (Аленья, 67), Альварес Соса — Ріско (Мартін, 71), Хайме Мата, Грінвуд.

Попередження

Родрігес — Відал

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

“Цей матч став яскравим прикладом того, що важливо боротися до кінця. Незважаючи на те, що Хетафе був лідером більшу частину гри, Мальорка змогла забити два голи в компенсований час і здобути перемогу. Це нагадує нам про важливість витривалості та віри в успіх.”

Джерело: football.ua

2 thoughts on “Футбольний клуб “Мальорка” здобув перемогу над “Хетафе” у компенсований час матчу.

1. Вау, Мальорка розірвала! Хетафе, що вам там не подобаєцця в компенсованому часі, е?😂 Наостанок, футбол – це непередбачуваність. Вітаю Мальорку з заслуженою перемогою!🔥🔥🔥