Новостная Ложка » Підсумки сьомого ігрового дня Євро-2024: Іспанія продемонструвала силу, Італія виявилася слабкою, Англія розчарувала своїми результатами.

Євро-2024 в Німеччині: Підсумки дня від Football.ua

Football.ua пропонує вам огляд головних подій Євро-2024, що відбулися у Німеччині у четвер, 20 червня. В рамках другого туру групового етапу відбулися три матчі, про які ми розповімо більш детально.

Результати матчів та їх огляд

В рамках цього ігрового дня відбулися наступні матчі: Словенія — Сербія (1:1), Данія — Англія (1:1), Іспанія — Італія (1:0).

Позиції команд у групах

Ситуація в групах продовжує залишатися напруженою, з усіма командами, що мають шанси на вихід в плей-оф турніру.

Гравець дня — Лука Йович

У матчі між Словенією та Сербією, Лука Йович вийшов на заміну на 63-й хвилині і забив головою на 96-й хвилині, принісши своїй команді нічию.

Перемога дня — збірна Іспанії

Збірна Іспанії пройшла в плей-оф Євро-2024, перемігши Італію з рахунком 1:0. Іспанці повністю контролювали матч, не залишивши жодного шансу для команди Лучано Спаллетті.

Розчарування дня — збірна Англії

Збірна Англії, попри те, що контролювала хід гри протягом більшої частини матчу і забила першою, в кінці пропустила вирішальний м’яч в матчі проти Данії.

Повернення дня — Віталій Миколенко

Віталій Миколенко, який отримав травму в товариському матчі проти Молдови, повернувся до тренувань в основній склад.

Цікаві факти

• На Євро-2024 було забито 5 автоголів за 18 матчів.
  • Педрі повторив рекорд Кріштіану Роналду, взявши участь у 12 іграх чемпіонату Європи та світу до настання 22-річчя.

Розклад матчів наступного ігрового дня

Завтра очікується ще більше захоплюючих матчів на Євро-2024. Слідкуйте за подіями в Німеччині вместе з Football.ua.

“Євро-2024 в Німеччині продовжує дарувати нам незабутні емоції та яскраві моменти. Ми з нетерпінням чекаємо наступних ігр!”

Підсумки

Цей ігровий день на Євро-2024 був наповнений невідворотними моментами, вражаючими голами та непередбачуваними результатами. Це тільки підтверджує, що у футболі все можливо.

Огляд подій Євро-2024 в Німеччині від Football.ua

Football.ua пропонує вам огляд головних подій Євро-2024, що відбулися у Німеччині у четвер, 20 червня. В рамках другого туру групового етапу відбулися три матчі, про які ми розповімо детальніше.

Ситуація в групах залишається напруженою, з усіма командами, що мають шанси на вихід до плей-оф турніру.

Збірна Іспанії вийшла в плей-оф Євро-2024, перемігши Італію з рахунком 1:0. Іспанці повністю контролювали гру, не залишивши жодного шансу для команди Лучано Спаллетті.

Збірна Англії, попри те, що контролювала перебіг гри протягом чверті години і забила першою, в кінці пропустила м’яч в матчі проти Данії.

Віталій Миколенко, який отримав травму в товариському матчі проти Молдови, розпочав тренування в загальній групі.

На Євро-2024 забили 5 автоголів за 18 матчів. Педрі повторив рекорд Кріштіану Роналду, взявши участь у 12 іграх чемпіонату Європи та світу до настання 22-річчя.

Завтра нас чекають нові захоплюючі матчі. Слідкуйте за перебігом подій Євро-2024 в Німеччині на Football.ua.

Цитата автора сайту

“Євро-2024 в Німеччині продовжує дарувати нам незабутні емоції та яскраві моменти. Ми з нетерпінням чекаємо наступних матчів!”

Висновок автора сайту

“Цей ігровий день був наповнений яскравими моментами, вражаючими голами та непередбачуваними результатами. Це лише підтверджує, що футбол – це гра, в якій все можливо.”

Джерело: football.ua