Новостная Ложка » Футбольні команди Англії та Нідерландів пройшли до півфіналу Євро-2024.

Футбольні команди Англії та Нідерландів пройшли до півфіналу Євро-2024.

1/4 фіналу Чемпіонату Європи: Перемоги Англії та Нідерландів

У суботу, 6 липня, в рамках 1/4 фіналу чемпіонату Європи відбулися запеклі матчі, які завершилися перемогами Англії та Нідерландів. Нідерланди в напруженому матчі перемогли збірну Туреччини з рахунком 2:1, а команда Англії зуміла взяти гору над Швейцарією у серії пенальті (1:1, пен. 5-3).

Офіційні результати матчів

Усі інформація про перебіг матчів та результати були опубліковані на офіційному сайті EURO2024.

Хід матчів Англія – Швейцарія та Нідерланди – Туреччина

Проаналізуємо стратегії команд та особливості обох матчів, що принесли перемогу Англії та Нідерландам, а також їх тенденції до виходу в півфінал Євро-2024.

Матч Англія – Швейцарія

Від початку матчу Англія прийняла активну тактику, намагаючись перехопити контроль над полем. З іншого боку, Швейцарія обрали обережну стратегію, рідко переходячи центр поля. Однак по ходу гри у Швейцарії виникла більш активність, особливо на половині суперника. Це обозв’язково відіграло роль в підвищенні їх шансів на перемогу.

Матч Нідерланди – Туреччина

Незважаючи на те, що Туреччина вийшла вперед за рахунок гола Акайдіна наприкінці першого тайму, ближче до кінця матчу Нідерланди повернули гру на свою користь за рахунок голів Де Врея та невдалого удару Мюлдюра.

Інші новини Євро-2024

Нагадаємо також, що у третьому турі групового етапу Євро-2024 Збірна Грузії зуміла перемогти Португалію з рахунком 2:0 та вперше в історії вийшла в плей-оф Євро-2024.

Висновок автора

Ці матчі стали вирішальними для команд Англії та Нідерландів, котрі показали свою вмілість, наполегливість та непохитне бажання перемогти, завдяки чому змогли вийти в півфінал Євро-2024.

“Ці матчі показали, що в футболі все можливо. Команда, яка показує бажання перемогти і бореться до кінця, завжди має шанс на успіх.”

У суботу, 6 липня, відбулися матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Нідерланди у напруженому матчі обіграли збірну Туреччини (2:1), а команда Англії перемогла Швейцарію у серії пенальті (1:1, пен. 5-3).

Інформація про перемогу Англії та Нідерландів була опублікована на офіційному сайті EURO2024.

Хід матчу Англія – Швейцарія

Англійська команда з самого початку взяла ініціативу в свої руки. Швейцарія ж діяла обережно, рідко переходячи центр поля. Однак така перевага не принесла очікуваних результатів для англійської збірної.

У другому таймі команда Якіна стала активніше грати на половині суперника. На 51-й хвилині швейцарці створили реальний момент, але Емболо з гострого кута пробив у Пікфорда.

Обидві команди продемонстрували свою майстерність у серії пенальті. Палмер відкрив рахунок, а воротар англійців відбив удар Аканджі. Швейцарці продовжували точно бити, але англійські футболісти не промахнулися жодного разу і здобули путівку в півфінал Євро-2024.

Турецька команда вийшла вперед наприкінці першого тайму завдяки голу Акайдіна, але ближче до кінця матчу “помаранчеві” змогли повернути гру на свою користь завдяки голам де Врея та автоголу Мюлдюра.