Новостная Ложка » Онлайн трансляція футбольного матчу між Нідерландами та Англією в рамках Євро 10.07.2024 на СПОРТ.UA

Чвертьфінал Євро-2024: Нідерланди проти Англії

Прямий зв’язок з футбольною акцією, що відбувається в Дортмунді, Німеччина, настільки ж близько, наскільки можна досягти за допомогою інтернету. Команди Нідерланди та Англії зустрінуться на полі у чвертьфінальному матчі Євро-2024, відбуваються 10 липня о 22:00 за київським часом. Кожен епізод гри буде охоплений в режимі Live на Telegram Sport.ua

Шлях до чвертьфіналу: Нідерланди

Збірна Нідерландів достойно пробилася до чвертьфіналу, зайнявши третє місце в групі D та набравши 4 очки. Команда здобула перемоги над Польщею та Румунією, а також вийшла на рівні з Францією в одному з матчів.

Шлях до чвертьфіналу: Англія

Англійські футболісти відзначилися як переможці групи C, набравши 5 балів. Команда здобула перемогу над Сербією (1:0), зіграла внічию з Данією (1:1) та Словенією (0:0).

Де дивитись матч?

Ви можете насолодитися онлайн-трансляцією матчу на відеосервісі MEGOGO або на регіональних каналах Суспільного.

“Цей матч обіцяє бути надзвичайно цікавим, адже обидві команди показали високий рівень гри протягом турніру. Не пропустіть!”

Обидві команди вже зазнали успіху в попередніх іграх, тому матч обіцяє бути захоплюючим, і в ньому, без сумніву, буде багато моментів для відмінного відновлення в пам’яті.

10 липня о 22:00 за київським часом в Дортмунді, Німеччина, відбудеться чвертьфінальний матч Євро-2024 між збірними Нідерландів та Англії.

Всі найцікавіші моменти гри можна буде відстежувати у режимі Live на Telegram Sport.ua

Збірна Нідерландів зайняла третє місце в групі D, набравши 4 очки. Команда здобула перемогу над Польщею з рахунком 2:1, зіграла внічию з Францією (0:0) та поступилася Австрії (2:3). У 1/8 фіналу під керівництвом Рональда Кумана нідерландці обіграли Румунію (3:0) та Туреччину (2:1).

Англійська збірна стала переможцем групи C, набравши 5 балів. Англія здобула перемогу над Сербією (1:0), зіграла внічию з Данією (1:1) та Словенією (0:0). У плей-оф команда Гарета Саутгейта зіткнулася з труднощами, але все ж вийшла у чвертьфінал, обігравши Словаччину в овертаймі (2:1) та Швейцарію в серії пенальті (5:3).

Онлайн-трансляцію матчу можна буде переглянути на відеосервісі MEGOGO та на регіональних каналах Суспільного.

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

“Без сумніву, цей матч стане одним з найбільш запам’ятовуваних на Євро-2024. Обидві команди мають великий потенціал і готові показати свою найкращу гру.”

Джерело: sport.ua