Новостная Ложка » Карпати з бразильським новачком у складі не змогли здолати Агробізнес

Карпати з бразильським новачком у складі не змогли здолати Агробізнес

Львівські Карпати провели контрольний поєдинок проти Агробізнесу.

Як повідомляє прес-служба львів’ян, Карпати повністю володіли ініціативою та відкрили рахунок на 24-й хвилині. Владислав Бабогло розрізною передачею знайшов Ореста Кузика, який віддав Шаха. Артур обробив м’яч і другим дотиком потужно пробив із дальньої дистанції у кут воріт Романа Підківки – 1:0.

Але підопічні Олександра Чижевського досить швидко відновили паритет. Іван Гаврушко виконав простріл із правого флангу на дальню стійку, де знаходився Данило Волков, який не залишив шансів Олександру Іллющенкову – 1:1.

Бразильський новачок Карпат Стеніо з’явився на полі в середині другого тайму і намагався брати ініціативу на себе. Завдяки цій активності бразилець на 88-й хвилині ледь не відзначився голом у дебютному матчі. Стеніо змістився з флангу і сильно пробив у ближній кут, однак Підковка знову витяг м’яч із нижнього кута.

“Карпати” (Львів) – “Агробізнес” (Волочиськ) – 1:1

Голи: Шах, 24 – Волков, 30.

Джерело: terrikon.com