Новостная Ложка » Шахтар повторює помилку збірної України та програє: огляд матчу

Шахтар повторює помилку збірної України та програє: огляд матчу

Шахтар зазнав першої поразки на літніх зборах у Словенії. У сьогоднішньому поєдинку із сербським ФК Бачка Топола все вирішив єдиний гол, забитий на старті поєдинку.

Вже на 4-й хвилині м’яч опинився у воротах “гірників”. Різник і Бондаренко повторили помилку Андрія Луніна та Миколи Матвієнка у матчі Україна – Румунія на Євро – голкіпер невдало віддав пас на захисника, той швидко втратив м’яч у боротьбі з гравцем суперника, що призвело до виходу сам-на-сам і голу.

Свої найкращі моменти Шахтар створив лише у другому таймі, але варто відзначити, що ближче до ще одного голу сьогодні все ж таки були серби. У підсумку 0:1 – перша поразка Шахтаря цього літа.

Додамо, що у своєму наступному спарингу на словенських зборах Шахтар зіграє з турецьким Різеспором.