Новостная Ложка » Челсі розгромив Америку, Мудрик був присутній: дивитися огляд спарингу

Челсі розгромив Америку, Мудрик був присутній: дивитися огляд спарингу

Лондонський Челсі, який проводить передсезонне турне США, впевнено виграв у чергового суперника. Ним стала мексиканська Америка, яка не змогла чинити гідного опору представнику АПЛ.

Матч проходив в Атланті на стадіоні Мерседес-Бенц. Для мексиканців все почалося катастрофічно: вже на 3-й хвилині у їх воротах було призначено пенальті, який реалізував Нкунку. На 21-й хвилині Гіу подвоїв рахунок, і після цього лондонці спокійно контролювали хід матчу, особливо не напружуючись у прагненні забити ще. Але наприкінці запрацювали ще один пенальті – з позначки точно пробив Мадуеке. Підсумковий рахунок – 3:0.

Українця Михайла Мудрика у стартовому складі не було. На його лівому фланзі атаці діяв Рахім Стерлінг, якого Мудрику дали змінити лише на 70 хвилині. За час, що залишився, якось помітно проявити себе українець не зміг.

Джерело: terrikon.com