Новостная Ложка » Боруссія Д” перемогла “Атлетіко” в напруженому матчі та пройшла до півфіналу Ліги чемпіонів

Боруссія Дортмунд перемагає Атлетіко у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів

В рамках 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів, команда “Боруссія Дортмунд” здобула впевнену перемогу над аргентинською “Атлетіко”, завдяки впевненій грі на власному стадіоні. Рахунок матчу 4:2 відкрив нову сторінку у спортивній історії обох клубів і підкреслив характер “Боруссії” як команди, спроможної переламувати хід матчу.

Підсумки матчу

Юліан Брандт і Іан Матсен внесли значний вклад у перемогу команди, забивши по два голи кожен. “Атлетіко” не здалися і змогли скоротити відставання, завдяки голу німецького захисника Матса Гуммельса, але рівновагу не змогли зберегти.

“Цей матч був неймовірним поєдинком, де “Боруссія Дортмунд” продемонструвала свою силу і впертість, здобувши перемогу над “Атлетіко” і вийшла до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.”

Наступний крок “Боруссії”

У наступному раунді Боруссія зустрінеться з “ПСЖ”, який в свою чергу переміг “Барселону”. Другий півфінал буде сформований командами-переможцями зустрічей “Манчестер Сіті – Реал” та “Баварія – Арсенал”.

“Ця перемога “Боруссії Дортмунд” є важливим кроком на шляху до фіналу Ліги чемпіонів. З нетерпінням чекаємо наступних матчів.”

Боруссія Дортмунд перемогла Атлетіко у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

На власному стадіоні команда “Боруссія Дортмунд” здобула перемогу над “Атлетіко” у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, з рахунком 4:2.

Головні моменти матчу

Подвійний удар Юліана Брандта та Іана Матсена ближче до завершення першого тайму дозволив “Боруссії” вийти вперед. Однак, “Атлетіко” не здавалося і зуміло скоротити відставання на 49-й хвилині завдяки автоголу Матса Гуммельса. На 64-й хвилині Анхель Корреа зрівняв рахунок, забивши м’яч у ворота господарів поля.

Перевага Боруссії

“Боруссія” продемонструвала свою впертість, вдруге змінивши хід протистояння. За три хвилини Ніклас Фюллькруг та Марсель Забітцер забили два голи, зробивши рахунок 4:2 на користь дортмундців. Команда Дієго Сімеоне не змогла повернутися у гру.

Перший матч протистояння завершився перемогою “Атлетіко” з рахунком 2:1. Однак, за сумою двох зустрічей до півфіналу Ліги чемпіонів пробилася “Боруссія”.

Наступний етап

У 1/2 фіналу “Боруссія” зіграє із “ПСЖ”, який обіграв “Барселону”. У другому півфіналі зустрінуться переможці протистоянь “Манчестер Сіті – Реал” та “Баварія – Арсенал”.

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

Джерело: sportarena.com

10 thoughts on “Боруссія Д” перемогла “Атлетіко” в напруженому матчі та пройшла до півфіналу Ліги чемпіонів

1. Ну наконец-то! Боруссія вже заслужила цей півфінал, давно пора! Атлетіко, вибачайте, але цього разу вам не пощастило. Вперед, Боруссія, до фіналу!

2. Та ну нарешті, Боруссія! Ви змогли! Я вже думав, що ви знову програєте, але ви мене приємно здивували. Супер гра, чуваки! Атлетіко, тримайся! До півфіналу, оу є!

3. Вау, Боруссія просто рвет все на своем пути! Атлетіко так и не смогла справиться с их напором. Півфінал, ми йдемо! Вперед, команда, у вас все получится!

4. Ураа, Боруссія в півфіналі! Атлетіко, сорян, але ми сильніші! Чекаємо на фінал, ми вже почули запах перемоги! #BorussiaDortmund #ChampionsLeague

5. Урааа, моя Боруссия рвала на куски! Атлетико, вибачте, але нам було важливо виграти. Чекаєм півфіналу, будем битись до кінця! #BorussiaDortmund #ChampionsLeague

6. Вау, Боруссія рвала и метала! Атлетіко тащились как последние, ну и результат на лицо. Вперед, в півфінал! Якшо так погнаєм, то трофей наш!

7. Вау, Боруссія просто рветься вперед! Вони заслужили цю перемогу, Атлетіко не мали шансів. Чекаю на півфінал, буде жарко! #БоруссіяВперед

8. Ну наконец-то, Боруссия! Шикарная игра, ребята! Атлетико, конечно, тоже молодцы, но сегодня ваш день, Боруссия! Ждем финала, вперед к победе! 👏👏👏