Новостная Ложка » Реал Мадрид обыграл Боруссию Д в финале Лиги чемпионов со счетом 2:0: видео голов и обзор матча

Реал здобуває перемогу в фіналі Ліги чемпіонів

В напруженому фіналі Ліги чемпіонів, клуб “Реал” показав себе з найкращої сторони, здобувши перемогу після напруженої боротьби в обороні. За допомогою ефективної гри в другому таймі, вони змогли перевернути гру на свій користь.

Герої матчу

Рештовий м’яч на рахунку Дані Карвахаля, асист зробив Тоні Кроос, свідчить про те, що за “Реал” грають справжні легенди. Слід віддати належне “Боруссії Дортмунд” за їхню вражаючу гру, особливо в першому таймі.

Місце проведення

Фінал Ліги чемпіонів відбувся в Лондоні на легендарному стадіоні “Уемблі”.

Склад команд

“Боруссія Дортмунд” – “Реал Мадрид” – 0:2
Голи: Карвахаль, 74, Винисиус, 83

Огляд матчу

Цей матч був справжнім випробуванням для “Реала”, але вони змогли показати свою майстерність і витримку, щоб здобути перемогу. – Автор сайту

Висновок від автора

Для отримання більше новин зі світу футболу підписуйтесь на Telegram UA-Football.

“Реал” здобуває перемогу в фіналі Ліги чемпіонів

“Реал” в фіналі Ліги чемпіонів довгий час витримував тиск і боровся в обороні, але в другому таймі, коли суперник почав втрачати сили, зміг перевернути гру і здобути перемогу.

Рештовий м’яч на рахунку Дані Карвахаля

Рештовий м’яч забив Дані Карвахаль, асист на нього зробив Тоні Кроос. Це свідчить про те, що за “Реал” грають справжні легенди. “Боруссії Дортмунд” же слід віддати належне за перший тайм і взагалі за їхню гру – їм точно не повинно бути соромно.

Фінал Ліги чемпіонів відбувся в Лондоні на стадіоні “Уемблі”

Цитата від автора сайту

“Цей матч був справжнім випробуванням для “Реала”, але вони змогли показати свою майстерність і витримку, щоб здобути перемогу.”

Висновок від автора сайту

“Цей фінал Ліги чемпіонів був наповнений напруженням і емоціями. “Реал” заслуговує на свою перемогу, а “Боруссія Дортмунд” – на повагу за їхню гру.”

• Для отримання більше новин зі світу футболу підписуйтесь на Telegram UA-Football

Джерело: ua-football.com

7 thoughts on “Реал Мадрид обыграл Боруссию Д в финале Лиги чемпионов со счетом 2:0: видео голов и обзор матча

1. Знову Реал вирвав перемогу! Грали ж вогонь, прям молодці. Боруссія нічого не змогла протиставити. Відео голів – просто краса. Чемпіони, братва! #HalaMadrid

2. Вау, Реал просто вогонь! Боруссія грати навчилась, чи що? Фінал просто топ, два голи – це сила, мадридці молодці! Дивився матч, адреналін просто зашкалював!

3. Ваще пипец, Боруссия как будто и не играла. Реал просто разнес их! Халк и Бензема – машины, оба гола просто красота. Мадридцы молодцы, заслужили эту победу!

4. Вау, Реал просто огонь! Забили как надо, Боруссия даже не усмотрела. Ребята молодцы, так держать! 2:0 – это круто, чистый футбол, без вопросов. Жду новых побед!

5. Вау, Реал как всегда в своем репертуаре! Боруссия не выдержала натиска, печалька. Голы просто космос, особенно второй, прям в душу бьет! А обзор матча – это просто праздник какой-то. Надеюсь, на следующий сезон Боруссия подтянется.