Новостная Ложка » Футбольний клуб “Інгулець” здобув перемогу над “Карпатами” та став чемпіоном Першої ліги.

В цій статті ми розглядаємо результати матчів заключного туру другого етапу розіграшу Першої ліги, зокрема ключові ігри, що визначали чемпіона Першої ліги і кандидатів на плей-оф змагань за вихід до Української Прем’єр-Ліги.

Інгулець стає чемпіоном Першої ліги

У головному матчі другого кола відбулася гостра боротьба між Інгульцем і львівськими Карпатами, результатом якої став вихід Інгульця на перше місце в Першій лізі.

Лівий берег та Епіцентр готуються до плей-оф

У паралельному матчі команди Лівий берег і Епіцентр визначали свої позиції перед плей-оф змаганнями.

Результати інших матчів

Тим часом, інші команди продовжували боротьбу за позиції в таблиці Першої ліги.

“Цей день був наповнений емоціями і напруженою боротьбою. Кожна команда продемонструвала дуже високий рівень гри.”

Всі результати та подробиці матчів, включаючи аналіз гри кожної команди і висловлювання тренерів, ви знайдете у подальшому тексті статті.

У матчах плей-оф за вихід до УПЛ зіграють Лівий берег та Епіцентр.

Інгулець – Карпати Львів, ФК Карпати Львів
24 травня 2024, 16:31

Сьогодні, 24 травня, пройшла частина матчів заключного туру другого етапу розіграшу Першої ліги, у яких визначився чемпіон та команди, які зіграють у плей-оф за вихід до української Прем’єр-ліги.

У головному матчі другого кола Інгулець вирвав перемогу над львівськими Карпатами з рахунком 2:1.

Команда з Петрового відкрила рахунок на дев’ятій хвилині зусиллями Артема Сітало, проте ще до перерви львів’яни зрівняли цифри на табло завдяки голу Максима Чеха. Розв’язка настала на першій компенсованій хвилині другого тайму, коли у воротах Карпат відзначився Сергій Панасенко.

Таким чином Інгулець набрав на два очки більше Карпат і став чемпіоном Першої ліги. Обидві команди вже гарантували собі місця в УПЛ на наступний сезон.

Інгулець — Карпати Львів 2:1
Голи: Сітало, 9, Панасенко, 90+1 — Чех, 20.

Далі по таблиці Лівий берег обіграв Епіцентр із рахунком 2:1. Для обох команд цей матч вже нічого не вирішував, бо обидва клуби вирушать до плей-оф, де розіграють путівку до УПЛ.

Лівий берег — Епіцентр 2:1
Голи: Когут, 81, Сухоручко, 89 — Бендера, 8.

На 27 хвилині Данило Кравчук (Епіцентр) не реалізував пенальті.

У ще двох поєдинках Вікторія мінімально обіграла Кудрівку-Ниву з рахунком 1:0, а Маріуполь поділив очки з Агробізнесом. Зустріч закінчилась із рахунком 1:1.

Вікторія – Кудрівка-Нива 1:0
Гол: Шаврін, 72.

Маріуполь — Агробізнес 1:1
Голи: Мельниченко, 3 — Толочко, 26 (пен).

Результати матчів плей-оф за вихід до УПЛ: Лівий берег та Епіцентр

24 травня відбулися матчі заключного туру другого етапу розіграшу Першої ліги, де було визначено чемпіона та команди, що змагатимуться у плей-оф за вихід до української Прем’єр-ліги.

У головному матчі другого кола Інгулець здобув перемогу над Карпатами з Львова з рахунком 2:1. Артем Сітало відкрив рахунок на дев’ятій хвилині, але до перерви львів’яни зрівняли цифри на табло завдяки голу Максима Чеха. Розв’язка настала на першій компенсованій хвилині другого тайму, коли у воротах Карпат відзначився Сергій Панасенко. Інгулець набрав на два очки більше Карпат і став чемпіоном Першої ліги. Обидві команди вже гарантували собі місця в УПЛ на наступний сезон.

Цитата автора сайту

“Цей день був наповнений емоціями та напруженою боротьбою. Всі команди показали високий рівень гри, а результати матчів ще раз підтвердили, що в українському футболі немає слабких команд.”

Висновок автора сайту

“Цей тур був важливим для всіх команд. Інгулець заслужено став чемпіоном Першої ліги, а Лівий берег та Епіцентр продемонстрували гарну гру. Чекаємо на плей-оф, де вони змагатимуться за вихід до УПЛ.”

Джерело: football.ua

3 thoughts on “Футбольний клуб “Інгулець” здобув перемогу над “Карпатами” та став чемпіоном Першої ліги.

1. Вау, ну вы даете, Ингулець! Так держать, пацаны! Взяли и разнесли Карпаты, как настоящие чемпионы. Ждем вас в Премьер-лиге. Покоряйте новые вершины!

2. Та ну нарешті! Вітаю “Інгулець” з заслуженою перемогою! Карпати, вибачте, але цього разу ми сильніші. Чемпіони, бро! Футбол – це життя! 💪⚽🏆