Новостная Ложка » Клуб “Баєр” виграв Бундеслігу та Кубок Німеччини в одному сезоні, ставши п’ятим клубом, якому це вдалося.

Баєр Леверкузен досягає нових висот

Баєр Леверкузен, відомий футбольний клуб з Німеччини, в сезоні 2023/24 здобув перемогу в Бундеслізі та Кубку Німеччини, зробивши так званий “дубль”. Це досягнення позначає, що Леверкузенці повторили успіхи таких відомих команд, як Баварія, Кельн, Вердер і Боруссія (Дортмунд).

Визначний момент для Баєра

Згідно з даними OptaFranz, з моменту заснування Бундесліги, Баєр Леверкузен став лише п’ятим клубом, якому вдалося виграти обидва турніри протягом одного сезону. Раніше це досягнення вдалося лише чотирьом командам: Баварія (13 разів), Кельн, Вердер і Боруссія (Дортмунд).

Вплив на єврокубки

Варто відзначити, що перемога Баєра в фіналі Кубка Німеччини 2023/24 значно вплинула на позиції команд країни в єврокубках.

“Це величезний успіх для Баєра Леверкузен, який підкреслює їхню силу та перспективність на міжнародній арені. Це важливий крок у розвитку клубу і німецького футболу в цілому”, – коментує автор сайту.

Автор сайту підкреслює: “Це досягнення Баєра Леверкузен – це не лише величезний крок для клубу, але і для всього німецького футболу. Це показує, що німецькі клуби продовжують бути сильними конкурентами на міжнародному рівні”.

Леверкузенці повторили досягнення Баварії, Кельна, Вердера і Боруссії (Дортмунд).

Баєр, Getty Images
26 травня 2024, 16:53

Леверкузенський Баєр у сезоні-2023/24 став переможцем Бундесліги і виграв Кубок Німеччини, оформивши “дубль”.

Кайзерслаутерн — Баєр 0:1 Відео гола та огляд матчу 25.05.2024

За даними OptaFranz, із моменту заснування Бундесліги “фармацевти” стали лише п’ятим колективом, якому це вдалося.

Раніше ці два турніри протягом однієї кампанії вигравали Баварія (13 разів), Кельн, Вердер і Боруссія (Дортмунд).

Нагадаємо, перемога Баєра в фіналі Кубка Німеччини-2023/24 вплинула на позиції команд країни в єврокубках.

Баєр Леверкузен, відомий футбольний клуб з Німеччини, в сезоні 2023/24 здобув перемогу в Бундеслізі та Кубку Німеччини, зробивши так званий “дубль”.

Це досягнення позначає, що Леверкузенці повторили успіхи таких відомих команд, як Баварія, Кельн, Вердер і Боруссія (Дортмунд).

Згідно з даними OptaFranz, з моменту заснування Бундесліги, Баєр Леверкузен став лише п’ятим клубом, якому вдалося виграти обидва турніри протягом одного сезону.

Раніше це досягнення вдалося лише чотирьом командам: Баварія (13 разів), Кельн, Вердер і Боруссія (Дортмунд).

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

Джерело: football.ua

One thought on “Клуб “Баєр” виграв Бундеслігу та Кубок Німеччини в одному сезоні, ставши п’ятим клубом, якому це вдалося.

1. Вау, Баєр реально зарубився в сезоні! П’ятий клуб в історії, що забирає два трофеї одразу, це ж круто! Хлопці молодцы, тренер молодец, фанати молодцы! Нехай щастить і далі!