Новостная Ложка » Кроос відзначає десять незабутніх років своєї кар’єри

Кроос відзначає десять незабутніх років своєї кар’єри

Відставка легенди: ПРОЩАЛЬНА ГРА ТОНІ КРООСА В МАДРИДІ

Німецький футболіст Тоні Кроос останнім часом став центром уваги через свою прощальну гру в Мадриді, виступаючи за мадридський Реал. Провівши десять років в клубі, Кроос став однією з головних фігур цієї команди, вигравши 22 титули.

Прощальна промова Крооса

“Я хочу висловити подяку вболівальникам Реала, клубу, партнерам по команді, стадіону. Протягом цих десяти років я завжди почувався тут, як вдома. Я не міг просити більшого, і це були незабутні десять років”, – ці слова пролунали від Крооса після його прощальної гри.

Кар’єра Крооса в Реалі

Тоні Кроос приєднався до Реала в 2014 році. За десять сезонів у складі “вершкових”, німець виграв 22 титули: 4 трофеї чемпіонату Іспанії, 5 Клубних чемпіонатів світу, 4 Суперкубки Європи, 4 Ліги чемпіонів, 1 Кубок Іспанії та 4 Суперкубки Кубки з Іспанії.

“Тоні Кроос – це символ успіху Реала. Його внесок у команду та здобутки говорять самі за себе. Він залишить велику спадщину після свого відходу”, – автор сайту.

Висновок автора сайту

Тоні Кроос безумовно заслуговує на визнання та повагу за його внесок у успіхи Реала. Його прощальна гра в Мадриді стала емоційним відображенням його десятирічного перебування в клубі.

Німець провів останню гру у Мадриді.

Кроос, getty images
26 травня 2024, 10:22

Півзахисник мадридського Реала Тоні Кроос після матчу заключного туру Ла Ліги з Бетісом (0:0), виступив з прощальною промовою на Сантьяго Бернабеу. Його слова наводить Marca.

“Можу сказати тільки слова подяки вболівальникам Реала, клубу, партнерам по команді, стадіону. Протягом цих десяти років я завжди почувався тут, як вдома, я не міг просити більшого, і це були незабутні десять років.

Ти граєш тут кожні два тижні, але помічаєш, що це особливе місце. Таким воно залишиться для мене й надалі”, — сказав Кроос.

Тоні Кроос прийшов до Реала в 2014 році. За десять сезонів у складі “вершкових”, німець виграв 22 титули: 4 трофеї чемпіонату Іспанії, 5 Клубних чемпіонатів світу, 4 Суперкубки Європи, 4 Ліги чемпіонів, 1 Кубок Іспанії та 4 Суперкубки Кубки з Іспанії.

Тоні Кроос: прощальна гра в Мадриді

Німецький футболіст Тоні Кроос провів свій останній матч у Мадриді, виступаючи за мадридський Реал. Після матчу заключного туру Ла Ліги проти Бетіса, в якому не було виявлено переможця (0:0), Кроос звернувся до вболівальників на стадіоні Сантьяго Бернабеу з прощальною промовою.

“Я хочу висловити подяку вболівальникам Реала, клубу, партнерам по команді, стадіону. Протягом цих десяти років я завжди почувався тут, як вдома. Я не міг просити більшого, і це були незабутні десять років”, – сказав Кроос.

Він також додав, що гра на стадіоні кожні два тижні дозволила йому зрозуміти, що це особливе місце. “Таким воно залишиться для мене й надалі”, – підкреслив Кроос.

Цитата автора сайту

Джерело: football.ua

4 thoughts on “Кроос відзначає десять незабутніх років своєї кар’єри

1. Вау, десять років вже? Це просто неймовірно! Кроос – справжній професіонал, який весь цей час дарував нам незабутні моменти. Велика повага! 👏👏👏

2. Ну вот, аж 10 років прошло, а як вчора пам’ятаю, коли Кроос токо начинав. Що ж, він молодчага, заслужив свої лаври. Нехай і далі кар’єра йде вгору!

3. Вау, це просто круто! Десять років, як Кроос рве суперників на футбольному полі. Це неймовірний талант, який варто поважати. Він – справжній професіонал своєї справи!