Новостная Ложка » Манчестер Сіті зазнав поразки від Атлетіко в останньому товариському матчі перед Суперкубком Англії

Команда Хосепа Гвардіоли поступилася колективу Дієго Сімеоне.

Афіша матчу Ман Сіті – Атлетіко 30 липня 2023, 16:44

На Стадіоні Кубка світу в Сеулі відбувся товариський поєдинок між Манчестер Cіті та мадридським Атлетіко у рамках підготовки до старту нового сезону в європейському клубному футболі.

У першому таймі команди обмежилися нулями на табло, тому долю цього контрольного протистояння вирішувала друга половина зустрічі.

Команда Дієго Сімеоне повела у рахунку на 67 хвилині матчу завдяки голу Мемфіса Депая, а вже через сім хвилин Атлетіко подвоїв свою перевагу після забитого м’яча у виконанні Янніка Карраско.

Незважаючи на те, що під завісу поєдинку Рубену Діашу вдалося скоротити відставання своєї команди до мінімуму, фінальний світок все ж зафіксував поразку Манчестер Сіті з рахунком 1:2.

Тепер Атлетіко продовжить свою підготовку до нового сезону вже у США, тоді як Манчестер Сіті вже шостого серпня проведе свій перший офіційний матч у кампанії-2023/24 проти лондонського Арсеналу у рамках Суперкубку Англії.

Манчестер Сіті — Атлетіко Мадрид 1:2
Голи: Діаш, 85 — Депай, 67, Карраско, 74