Новостная Ложка » Помстилися за Шевченка: збірна України впевнено обіграла команду Англії на Євро-2024 з міні-футболу

Національна команда України з міні-футболу стартувала на чемпіонаті Європи з міні-футболу поєдинком проти збірної Англії. Синьо-жовті розгромили суперника з рахунком 5:2.

Збірна України у першому поєдинку групового етапу чемпіонату Європи з міні-футболу впевнено обіграла англійців з рахунком 5:2.

Українці відкрили рахунок на четвертій хвилині – результативний удар на свій рахунок записав форвард Ігор Тихненко. Трохи пізніше все той же Тихненко оформив дубль, пробивши на протихід голкіперу суперників.

Англійці змінили воротаря, але до перерви пропустили ще двічі від синьо-жовтих.

У другому таймі Англія відновила інтригу, скоротивши відставання до 2:4. Але крапку у грі поставили підопічні Віталія Мельника.

Чемпіонат Європи 2024 з міні-футболу

Група B. 1-й тур

Україна – Англія – 5:2

Нагадаємо, що саме англійці вибили збірну України з футболу, яку тоді очолював Андрій Шевченко, на стадії чвертьфіналу Євро-2020.

• Чемпіонат Європи триватиме з 1 до 8 червня у Сараєво.
  • 24 команди поділені на шість групи по чотири збірні в кожній.
  • Синьо-жовта дружина виступає у групі B із командами Казахстану, Англії та Греції.
  • Наступні матчі наші співвітчизники проведуть проти Греції (2 червня о 16:45) та проти Казахстану (3 червня о 19:30).

Джерело: ukr.net