Новостная Ложка » Школярі-футболісти з Володимирця, Хиноч і Довговолі стали чемпіонами – Володимирець.Сity: Вісник Полісся

У Володимирецькій тергромаді відбувся футбольний турнір. 19 квітня на манежах стадіонів «Янтар» та Володимирецького ЗЗСО №1 провели змагання з міні-футболу у рамках спартакіади школярів-2023.

У турнірі прийняло участь 10 команд, які згідно жеребкування поділилися на три групи. Відповідно перші місця у групах розігрували 1-3 загальні місця, другі – 4-6 і останні – 7-10.

Команда Володимирецького ЗЗСО №1

Групу «А» виграла Володимирецький ЗЗСО №1. Друге місце – за Володимирецькою школою №2 і треті – футболісти Зеленівської гімназії.

Команда Довговільського ЗЗСОКоманда Довговільського ЗЗСО

Групу «Б» виграла Довговільська школа, другою стала Любахівська школа, треті – Красносільський ЗЗСО.

На фото команда Хиноцького ЗЗСОНа фото команда Хиноцького ЗЗСО

Групу «В» впевнено виграли хлопці з Хиноцького ЗЗСО, у вирішальній грі їм програв Володимирецький ліцей «Колегіум» (0:2), далі – Половлівська гімназія і замкнула четвірку Біленська школа.

Отже, в іграх за перше місце найсильнішою командою виявилася Володимирецький ЗЗСО №1. Друге місце вибороли хлопці з Хиноцького ЗЗСО (заклад традиційно сильно виступив у командному виді) і замкнула трійку Довговільський ЗЗСО.