Новостная Ложка » У Кам’янському триває чемпіонат міста з міні-футболу: результати суботи – Любиме місто

У суботу, 11 травня, в чемпіонаті міста Кам’янське з міні-футболу серед промислових підприємств та аматорських колективів відбувся матч між командами “ПМГУ Камет-сталь”-“Альянс”.

Про це розповіли в Федерації футболу міста.

Матч став прикрасою ігрового дня. “Альянс” потужно почав матч, за перші 5 хвилин м’яч чотири рази влучив у штангу воріт металургів.Проте, не забиваєш ти – забивають тобі. Після втрачених можливостей відкрити рахунок розпочався бенефіс Олега Барбуля. До кінця першого тайму Олег тричі відзначився у воротах “Альянса. Перший тайм міг так і завершитися з рахунком 3:0 на користь “Камет-сталі” але прикру помилку допустили захисники. Вибиваючи м’яч у поле від воріт один із гравців металургів влучив у ногу гравця “Альянса” і той рикошетом несподівано для воротаря Василя Кондюка влетів у ворота. Перший тайм завершився 3:1. У другому таймі вже “Альянсу” допомогла штанга, металурги мали не одну нагоду забити але не пощастило. “Альянс” навпаки зміг забити другий м’яч у середині тайму зі штрафного, а на останній секунді матчу ще і зрівняли рахунок, бойова нічия 3:3!

Також відбувся матч між командами “Оріль-Лідер”- “Легіон”. До матчу фаворитом вважався “Оріль-Лідер”, але гра показала що “Легіон” це вже не та команда, яка грала у чемпіонаті міста з футзалу сезону 2023-2024. Гравці знають, що робити на полі і грають до останньої хвилини, який би рахунок не був. “Легіон” переміг своїх суперників з рахунком 5:3, хтось скаже, що несподівано, але хто бачив гру не здивовані, усе по грі. Чекаємо на наступні ігри команд. “Легіон” набирає очки, “Оріль-Лідер” втрачає, боротьба за місця продовжується.