Новостная Ложка » Володарем Літнього кубку міста Бровари з міні-футболу став ФК «Козаки» – Броварська територіальна громада

09.09.2022 15:05

Володарем Літнього кубку міста Бровари з міні-футболу став ФК «Козаки»

Декілька днів тому на футбольному майданчику біля ДНЗ «Віночок» по вулиці Київській 64, відбулися вирішальні матчі Літнього кубку міста Бровари з міні-футболу.

Цього року в турнірі взяли участь 14 команд, які методом жеребкування були розділені на дві групи – «А» та «Б».
Група «А» – «Укрелітцентр», РЛЦ, «Імпульс», «Альянс», «Елефант» «Ред Драгонс» та «Ballista»

Група «Б» – «Авалон», «Вега спорт», «Рятувальник», «Козаки», «Орієнтир», «Скіф» та «Легіон».

Кожна із команд-учасниць провела по шість матчів в групі, за результатами яких визначилась вісімка кращих (по чотири із кожної групи).

Далі настала черга ¼ фіналу: «Укрелітцентр» – «Козаки» – 1:15, «Вега спорт» – «Імпульс» – 3:0, «Рятувальник» – РЛЦ – 6:1, «Авалон» – «Альянс» – 4:1.

У півфіналах «Козаки» були сильнішими за «Вега спорт» – 5:1, а «Рятувальник» виграв у «Авалона» – 5:2.

Таким чином у матчі за перше місце зійшлися «Рятувальник» та «Козаки». Не зважаючи на супротив працівників ДСНС, «козаки» виявилися сильнішими (7:4) і стали володарями Літнього кубку. В матчі за 3-4 місце «Авалон» переграв своїх суперників із «Вега спорту» – 2:1.