Новостная Ложка » Німеччина здобула нічию і зайняла перше місце в групі A на турнірі в Швейцарії.

Німеччина здобула нічию і зайняла перше місце в групі A на турнірі в Швейцарії.

Нічия в матчі Швейцарія проти Німеччини

В матчі команд під керівництвом Юліана Нагельсманна, завершеному 23 червня 2024, команда Нагельсманна зуміла врятуватися від поразки, забивши гол у компенсований час. Гра між Швейцарією та Німеччиною, яка відбулася на стадіоні Getty Images, завершилася з рахунком 1:1.

Результати матчу

Голи у цьому матчі забили Ндоє на 28-ій хвилині гри за Швейцарію та Фюллькруг на 90+2 хвилині за Німеччину.

Склад команд

У складі Швейцарії та Німеччини виступали відомі гравці, серед яких Зоммер, Шер, Аканджі, Родрігес та інші за Швейцарію, та Ноєр, Кімміх, Рюдігер та інші за Німеччину.

Висновок автора сайту

“Цей матч показав високий рівень майстерності обох команд. Нагельсманн і його команда зуміли врятуватися від поразки, забивши гол у компенсований час.”

Автор сайту зауважив, що, незважаючи на нічию, обидві команди продемонстрували високий рівень гри. Матч став хорошим прикладом того, як важливо не здаватися до останнього.

Команда під керівництвом Юліана Нагельсманна зуміла уникнути поразки, забивши гол у компенсований час.

Швейцарія — Німеччина , Getty Images
23 червня 2024, 23:58

Матч між Швейцарією та Німеччиною завершився з рахунком 1:1. Голи забили Ндоє на 28 хвилині та Фюллькруг на 90+2 хвилині.

У складі Швейцарії виступали: Зоммер, Шер, Аканджі, Родрігес, Відмер, Фройлер, Джака, Ебішер, Ндоє (Амдуні, 65), Рідер (Варгас, 65), Емболо (Дуа, 65).

За Німеччину грали: Ноєр, Кімміх, Рюдігер, Та (Раум, 61), Міттельштедт (Шлоттербек, 61), Андріх (Беєр, 65), Кроос, Мусіала (Фюллькруг, 76), Гюдоган, Вірц (Сане, 76), Гаверц.

Попередження отримали: Ндоє, Джака, Відмер з Швейцарії та Та з Німеччини.

Цитата автора сайту

“Незважаючи на нічию, обидві команди продемонстрували високий рівень гри. Цей матч став хорошим прикладом того, як важливо не здаватися до останнього.”

Джерело: football.ua