Новостная Ложка » У плей-оф Першої ліги футбольні команди Хуст і Звягель зіграли внічию, а команда ЮКСА перемогла Металург.

Стартували стикові матчі за місця у Першій лізі наступного сезону

Відбулися перші матчі за місця у Першій лізі наступного сезону 2024/25, починаючи зі зв’язку Хуста проти Звягеля та ЮКСА проти Металург. В обох матчах правил бурхливий бал, демонструючи інтригу й боротьбу, які можна очікувати в новому сезоні.

Хуст проти Звягеля: нічия на полі

Західноукраїнські Хуст і житомирський Звягель завершили свій матч з нічийним рахунком 1:1. Голи забивали Іван Станкович на 55 хвилині за Хуста та Андрій Фесенко на 76 хвилині за Звягеля.

ЮКСА перемогла Металург

В другому матчі дня ЮКСА виявилася сильнішою в битві з запорізьким Металургом, вигравши 3:1. Голи за ЮКСА забивали Дмитро Махнєв, Габріель Гоуларт та Гехейру Рібейру Дос Сантос Венді. Дмитро Гуменяк забив єдиний гол для Металурга.

Матчі у відповідь

Завершальні матчі будуть проведені 8 червня, обіцяючи більше динаміки та боротьби на полі.

“Ці матчі показали, що боротьба за місця у Першій лізі буде жорсткою і непередбачуваною. Кожна команда показала свою гру і готовність боротися до кінця.”

Ця стаття слідкує за першими матчами нового сезону, дає основу для прогнозування того, що на нас чекає, і втішає читачів, охочих дізнатись більше про майбутні матчі.

1 червня відбулися перші матчі у боротьбі за місця у Першій лізі наступного сезону 2024/25.

У першому матчі дня закарпатський Хуст на своєму полі зустрівся з житомирським Звягелем. Зустріч завершилася з рахунком 1:1. Гол у складі господарів поля забив Іван Станкович на 55 хвилині, на що гості відповіли влучним ударом Андрія Фесенка на 76 хвилині.

У другому матчі дня ЮКСА з Київської області здобула перемогу над запорізьким Металургом з рахунком 3:1. У першому таймі команди обмінялися голами – Дмитро Махнєв з ЮКСА реалізував пенальті на 27 хвилині, а Дмитро Гуменяк з Металурга відповів на 29 хвилині. Перемогу команді із села Тарасівка приніс Габріель Гоуларт, який забив на 83 хвилині. Остаточний рахунок матчу встановив Гехейру Рібейру Дос Сантос Венді, забивши у компенсований час до другого тайму.

Матчі у відповідь відбудуться 8 червня.

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

“Перші матчі дали нам зрозуміти, що нас чекає цікавий сезон. Команди показали високий рівень гри, і нам залишається тільки чекати на подальші зустрічі.”

Джерело: football.ua