Новостная Ложка » Відео голів та огляд матчу Жирона проти Гранади, який завершився з рахунком 7:0 на користь Жирони, 24.05.2024

Огляд матчу Ла Ліги: Жирона проти Гранади

У рамках 38-го туру Ла Ліги сезону 2023/24 Жирона приймала на своєму полі Гранаду, завдяки блискучій грі українців Артема Довбика і Віктора Циганкова, команда Жирона здобула ефектну перемогу. Стаття містить докладний огляд ходу матчу, найяскравіші моменти матчу, результати матчу, склади команд та коментарі автора.

Хід матчу

Жирона почала матч з активної атаки, спочатку Циганков асистував Еріку Гарсії, потім сам відзначився голом, а Довбик закріпив перевагу, реалізувавши пенальті. У другому таймі Циганков оформив дубль, а Довбик записав на свій рахунок другий гол і перший асист, оформивши наприкінці матчу хет-трик.

Відео найкращих моментів матчу

Стаття містить відео з найкращими моментами матчу, що допоможе вам краще зрозуміти хід матчу і побачити натхненну гру українських футболістів.

Результати матчу

Жирона здобула переконливу перемогу над Гранадою з рахунком 7:0.

Склади команд

Стаття включає в себе повний перелік гравців обох команд, що приймали участь в матчі, з урахуванням замін та попереджень.

“Цей матч став важливим для Жирони, адже завдяки результативній грі українців команда змогла здобути переконливу перемогу. Циганков і Довбик продемонстрували високий рівень майстерності.”

Висловите свої думки про матч у коментарях, давайте обговоримо цей захоплюючий матч разом!

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 24 травня 2024 року.

Жирона – Гранада, Getty Images
25 травня 2024, 00:50

У 38 турі Ла Ліги-2023/24 Жирона приймала Гранаду і розтрощила її завдяки семи результативним діям українців Артема Довбика і Віктора Циганкова.

Ще в першому таймі зустрічі колектив Мічела скерував у ворота свого суперника три голи: спочатку Циганков асистував Еріку Гарсії, після чого відзначився сам, а Довбик пізніше реалізував пенальті. У другій половині поєдинку Циганков оформив дубль і залишив поле. Протягом трьох хвилин (75-78) Довбик записав на свій рахунок другий гол і перший асист, а вже наприкінці матчу оформив хет-трик, вдруге реалізувавши пенальті.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Жирона — Гранада в рамках 38-го туру іспанської Ла Ліги-2023/24:

Жирона — Гранада 7:0
Голи: Е. Гарсія, 30, Циганков, 33, 54, Довбик, 44 (пен.), 75, 90 (пен.), Стуані, 78

Жирона: Гассаніга — Е. Гарсія, Лопес (Коуту, 50), Блінд, Гутьєррес (Мартінес, 65) — Еррера (Торре, 50), А. Гарсія — Циганков (Стуані, 56), Мартін, Порту (Савіо, 51) — Довбик

Гранада: Мартінес — Санчес (Саенс, 73), Рубіо, Торренте (Мендес, 72), Мауасса (Брау, 60) — Вільяр (Пьонтковскі, 46), Руїс Алонсо, Гумбау — Пеллістрі, Боє, Роделас (Кальєхон, 46)

Попередження: Лопес, Порту, Е. Гарсія — Руїс, Пеллістрі, Санчес, Кальєхон

Вилучення: Пеллістрі, 61 (друга жовта картка)

Підсумки матчу Жирона проти Гранади в Ла Лізі

Пропонуємо вашій увазі відео з найяскравішими моментами матчу чемпіонату Іспанії, який відбувся 24 травня 2024 року.

Хід матчу

У рамках 38-го туру Ла Ліги сезону 2023/24 Жирона приймала на своєму полі Гранаду і здобула переконливу перемогу завдяки семи результативним діям українців Артема Довбика і Віктора Циганкова.

Вже в першому таймі Жирона забила три голи: спочатку Циганков асистував Еріку Гарсії, після чого сам відзначився голом, а Довбик реалізував пенальті. У другому таймі Циганков оформив дубль і був замінений. За три хвилини (75-78) Довбик забив другий гол і віддав перший асист, а наприкінці матчу оформив хет-трик, вдруге реалізувавши пенальті.

Пропонуємо до вашої уваги відео з найкращими моментами матчу Жирона — Гранада в рамках 38-го туру іспанської Ла Ліги-2023/24:

Цитата автора сайту

Висновок автора сайту

“Цей матч став яскравим прикладом того, як українські футболісти можуть впливати на результати матчів в одній з найсильніших ліг світу. Циганков і Довбик заслуговують на визнання за свою гру.”

Джерело: football.ua

5 thoughts on “Відео голів та огляд матчу Жирона проти Гранади, який завершився з рахунком 7:0 на користь Жирони, 24.05.2024

1. Вау, Жирона просто рознесла Гранаду! 7:0, це просто космос. Гранаді треба серйозно думати про свою оборону, бо так не піде далі. Жирона молодці, тримайте марку!

2. Ого, Жирона просто рознесла Гранаду! 7:0 – це ж космос. Якби вони так грали всю сезон, то б могли боротись за чемпіонство. Впрочем, хто зна, може це початок новой эры? Тримаю кулаки за них!

3. Вау, Жирона просто рознесла Гранаду! 7:0 – це ж реальна розправа, хлопці вогню дали. Якби всі матчі були такими, футбол був би ще цікавішим! 👏🔥⚽️

4. Ого, Жирона просто рознесла Гранаду! 7:0, це ж не жарт. Гранада, ви де були, хлопці? Потрібно більше тренуватись, бо така гра – це просто капець!

5. Вау, Жирона просто знищила Гранаду! Що це було, 7:0, просто космос! Гранада, вам треба щось змінювати, бо так далі не піде. Жирона, молодці, тримайте марку!