Новостная Ложка » Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року

Наші воїни виснажують ворога на всій протяжності лінії бойового зіткнення та в тилу

фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

На Краматорському напрямку ситуація напружена

З початку доби противник завдав по території України одного ракетного удару та 37 авіаударів (зокрема 40 КАБами), застосував 499 дронів-камікадзе. Здійснив 2 742 обстріли по позиціях наших військ та населених пунктах із використанням різних типів озброєння.

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року фото 1

мапа: ISW

Новини війни в Україні

Продовжується оборонна операція українських військ. На даний час загалом відбулося 85 бойових зіткнень з російськими загарбниками. Про це інформує Генштаб ЗСУ.

Останні новини з фронту

Наші воїни виснажують ворога на всій протяжності лінії бойового зіткнення та в тилу. Цієї доби Повітряні сили та ракетні війська і артилерія уразили 12 районів зосередження живої сили окупантів, район зосередження ОВТ, два пункти управління БпЛА та радіолокаційну станцію.

На Харківському напрямку

На Харківському напрямку відбулося 5 бойових зіткнень із російськими загарбниками. Відбито три атаки у районах села Липці і міста Вовчанськ. У останньому тривають бойові дії у двох локаціях. Втрат позицій не допущено. Ситуація контрольована.

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року фото 2

мапа: deepstate

На Куп’янському напрямку

На Куп’янському напрямку противник 12 разів намагався витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Бойові дії відбувалися в районах населених пунктів Синьківка, Степова Новоселівка, Стельмахівка, Чернещина та Дружелюбівка. 11 атак відбито. Втрат позицій не допущено. На даний час продовжується бій у районі Дружелюбівки.

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року фото 3

мапа: deepstate

На Сіверському напрямку

На Сіверському напрямку противник теж проявляє активність – провів шість атак біля Верхньокам’янського, Виїмки та Роздолівки. П’ять – відбито, а одна, біля Роздолівки, – ще триває. Втрат наших позицій не допущено.

На Лиманському напрямку

На Лиманському напрямку обстановка суттєвих змін не зазнала – усі спроби противника просунутися вперед у районах Невського та в Серебрянському лісі успіху не мали.

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року фото 4

мапа: deepstate

На Краматорському напрямку

На Краматорському напрямку ситуація напружена. Від початку доби агресор 11 разів намагався вибити підрозділи Сил оборони з позицій в районах Калинівки, Нового, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки. Вісім атак відбито. Ще три боєзіткнення тривають біля Калинівки та Іванівського. Ситуація під контролем Сил оборони.

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року фото 5

мапа: deepstate

На Покровському напрямку

На Торецькому напрямку

Ворог провів дві безуспішні атаки у бік Білої Гори.

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року фото 6

мапа: deepstate

На Придніпровському напрямку

На Придніпровському напрямку три атаки противника у районі Кринок зазнали невдачі. Втрат позицій не допущено.

Карта бойових дій в Україні станом на 6 червня 2024 року фото 7

мапа: deepstate

На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.

Українські воїни завдають російським військам відчутних втрат, активно застосовують засоби вогневого ураження по живій силі ворога та техніці.

Втрати Росії у війні на 6 червня 2024 року

РФ у війні з Україною станом на 6 червня втратила:

  • особового складу ‒ близько 515000 (+1300) осіб,
  • танків ‒ 7828 (+22) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 15076 (+40) од,
  • артилерійських систем – 13433 (+48) од,
  • РСЗВ – 1095 (+3) од,
  • засоби ППО ‒ 831 (+1) од,
  • літаків – 357 (+0) од,
  • гелікоптерів – 326 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 10846 (+41),
  • крилаті ракети ‒ 2270 (+0),
  • кораблі/катери ‒ 27 (+0) од,
  • підводні човни – 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 18360 (+63) од,
  • спеціальна техніка ‒ 2230 (+7).
Втрати ворога станом на 6 червня 2024 року

Втрати ворога станом на 6 червня 2024 року

фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Втрати авіаційних систем ворога

У ніч на 6 червня 2024 року російські окупанти завдали удару по Дніпропетровщині двома балістичними ракетами «Іскандер-М» з району Таганрога (РФ), а також атакували 18-ма ударними БпЛА типу Shahed із районів Приморсько-Ахтарськ (РФ), мис Чауда (тимчасово окупований Крим).

У результаті протиповітряного бою збито 17 ударних БпЛА у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Хмельницькій областях.

Втрати авіаційних систем ворога 6 червня 2024 року

Втрати авіаційних систем ворога 6 червня 2024 року

фото: Командування Повітряних сил/Facebook

Читайте також: Генштаб назвав напрямок, де ворог зазнає найбільших втрат

На даний момент бойові дії в Україні тривають, а ситуація переважно залишається напруженою на всіх напрямках. Противник непропорційно використовує усі види озброєнь, зокрема ракетні удари, авіаудари і дрони-камікадзе, в середньому близько 500 таких дронів було застосовано лише протягом однієї доби. Українські війська продовжують встояти, войовники здійснюють контратаки та завдають ворогу втрат.

Загалом, важливо врахувати, що з початку війни Росія втратила велику кількість особового складу і техніки. У звіті зазначено, що станом на 6 червня 2024 року Росія втратила близько 515 000 осіб, 7828 танків, 15076 бойових броньованих машин, 13433 артилерійських систем, 1095 РСЗВ та інше озброєння.

Незважаючи на ці втрати, Російська Федерація продовжує проводити активні операції на всіх напрямках, намагаючись витіснити українські війська з їх позицій. Особливо жорсткий ворог виявляється на Краматорському напрямку, де українські військові витримують низку атак і вже були змушені відбити 8 з 11 нападів. При цьому ситуація під контролем українських військових.

На жаль, втрати серед військовослужбовців та внаслідок атак противника серед цивільного населення продовжують зростати. Українські сили ведуть оборонну операцію, однак міцність і витривалість противника є основною перешкодою для перемоги. З плином часу можна очікувати схильність противника до збільшення нападів та використання нових видів озброєнь.

Важливо відзначити, що війна в Україні ведеться не лише на полі бою, а й на інформаційному полі. Загалом, зараз на фронті ведеться інформаційна війна, у якій обидві сторони намагаються вплинути на громадську думку та міжнародне сприйняття конфлікту. Отже, докладний аналіз ситуації та врахування всіх важливих аспектів є важливим кроком для розуміння поточної ситуації та розробки подальших стратегій.

Джерело: glavcom.ua

Залишити відповідь