Новостная Ложка » Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року

Відбулося 73 бойових зіткнення з російськими загарбниками

фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Найбільшу активність ворог проявляє на Покровському напрямку

За поточну добу російські окупанти завдали по території України одного ракетного удару із застосуванням двох ракет та 35 авіаційних ударів 58-ми КАБами, застосували 477 дронів-камікадзе. Ворог здійснив майже 2734 обстріли по позиціях наших військ і населених пунктах із використанням різних типів озброєння.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року фото 1

мапа: ISW

Новини війни в Україні

Продовжується оборонна операція українських військ. Наразі загалом відбулося 73 бойових зіткнення з російськими загарбниками. Про це інформує Генштаб ЗСУ.

Останні новини з фронту

Підрозділами авіації та ракетних військ і артилерії з початку цієї доби завдано уражень по чотирьох районах зосередження особового складу, одному району скупчення озброєння та військової техніки, одному засобу ППО та одному РЛС окупантів.

На Харківському напрямку

Російський агресор активних наступальних дій не проводив, намагається витіснити наші підрозділи, завдаючи інтенсивного вогневого впливу. Ситуація контрольована.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року фото 2

мапа: deepstate

На Куп’янському напрямку

Російські окупанти протягом дня намагаються просунутися до наших позицій в районах Дружелюбівки та Петропавлівки. Три атаки противника відбито Силами оборони.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року фото 3

мапа: deepstate

На Лиманському напрямку

Ворог атакував 11 разів в районах Невського, Серебрянського лісу, Тернів та М’ясожарівки. Втрат територій та позицій не допущено.

На Сіверському напрямку

Ворог п’ять разів намагався прорвати нашу оборону в районах Білогорівки та Верхньокам’янського. Успіху не мав. Ситуація контрольована.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року фото 4

мапа: deepstate

На Краматорському напрямку

Активність російських загарбників обмежилась п’ятьма бойовими зіткненнями. Чотири атаки в районах Іванівського, Кліщіївки та Калинівки успішно відбито нашими захисниками. Ситуація напружена, триває бій в районі Калинівки.

На Покровському напрямку

Ворог проявив найбільшу активність на цьому напрямку. Усього від початку доби окупанти 28 разів намагалися вклинитися в нашу оборону в районах Новоселівки Першої, Сокола, Євгенівки, Калинового, Новоолександрівки, Яснобродівки, Новопокровського та Прогресу. Наразі 22 атаки ворога відбито, шість боєзіткнень тривають. Наші оборонці вживають заходів для стабілізації обстановки та недопущення просування противника в глиб української території.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року фото 5

мапа: deepstate

На Курахівському напрямку

Ворог пʼять разів атакував наші позиції в районах Парасковіївки та Красногорівки. Успіху не мали. Ситуація під контролем Сил оборони. Дев’ять разів окупанти безуспішно штурмували наші позиції на Времівському напрямку в районах Старомайорського, Урожайного та Новодарівки.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня 2024 року фото 6

мапа: deepstate

На Оріхівському та Придніпровському напрямках

Ситуація суттєвих змін не зазнала, під контролем Сил оборони, втрат позицій та територій не допущено.

На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося. 

Читайте також: Ворог активізувався на кількох напрямках, атакує авіацією

Стаття починається з повідомлення про загальну активність російських загарбників на території України. За останню добу ворог здійснив один ракетний удар і багато авіаційних ударів, а також використав 477 дронів-камікадзе. Наступна частина статті описує оборонну акцію українських військ і надає деталі про 73 бойові зіткнення.

Розкриваючи подробиці, стаття розповідає про результати дій військових підрозділів на кожному напрямку фронту. На Харківському напрямку ворог не проводить активних наступальних дій, але завдає інтенсивного вогневого впливу для витіснення українських військ. На Куп’янському напрямку російські окупанти намагаються просунутися до українських позицій, але їх три атаки були успішно відбиті. На Лиманському напрямку ворог атакував 11 разів, але не зумів захопити території.

Слідом, стаття описує ситуацію на Сіверському напрямку, де ворог намагався прорвати українську оборону п’ять разів, але не мав успіху. На Краматорському напрямку активність російських загарбників обмежилась п’ятьма бойовими зіткненнями, проте триває нервова ситуація біля Калинівки.

Особливу увагу стаття приділяє Покровському напрямку, де ворог проявив найбільшу активність. За поточну добу окупанти намагалися виклинитися в українську оборону багато разів. Зараз ворога вдалося відбити більшість атак, але залишається ще шість активних боїв. Українські сили вживають заходів для недопущення просування ворога в глиб країни.

Далі, стаття коротко згадує Курахівський та Времівський напрямки, де ворог також втратив всі атаки. На Оріхівському та Придніпровському напрямках ситуація залишається без змін, а на решті напрямків нічого значущого не відбувається.

Стаття надає вичерпну інформацію про ситуацію на передовій і дає уявлення про те, як можуть розвиватися події у майбутньому. Вона показує, що конфлікт триває, а російські загарбники продовжують спроби прориву та атак. Українські війська відстоюють свої позиції та вживають заходів для недопущення просування противника в глиб країни. Водації готові до боротьби та тримають ситуацію під контролем, але наступні дії російської сторони залишаються невідомими, оскільки ворог продовжує проявляти активність та використовувати дрони-камікадзе.

Наступний період може бути визначальним для обидвох сторін, оскільки російські загарбники можуть намагатися підсилити свої атаки або змінити тактику. Українські війська мають продовжувати зосереджуватися на підвищенні ефективності оборони та дотриманні стратегічних позицій. Додаткова підтримка з боку міжнародної спільноти та подальша дипломатична та військова координація можуть виявитися критично важливими в контексті подальшого розвитку конфлікту.

Джерело: glavcom.ua

Залишити відповідь