Новостная Ложка » Англійська збірна перемогла Нідерланди у матчі та пройшла до фіналу Євро-2024.

Англійська збірна перемогла Нідерланди у матчі та пройшла до фіналу Євро-2024.

Англія перемагає Нідерланди і йде у фінал Євро-2024

Англійська збірна, під керівництвом Гарета Саутгейта, здобула історичну перемогу над Нідерландами у півфіналі Євро-2024. Ця стаття детально розгляне ключові моменти цього матчу, включаючи голи, контроверсії і вирішальні моменти, які визначили його результат.

Хід матчу: від раннього голу Хаві Сімонс до вирішального удару Олівера Воткінса

Хаві Сімонс відкрив рахунок на 7-й хвилині для “Ораньє”, але Гаррі Кейн врівняв рахунок, реалізувавши пенальті на 18-й хвилині. У першому таймі, Мемфіс Депай, головний форвард Нідерландів, був замінений через травму, втративши для своєї команди ключову фігуру в атакуючих діях.

Після перерви Олівер Воткінс забив вирішальний гол для Англії, завдяки фантастичному асисту від Палмера. Ця перемога перенаправила Англію вперед, до фіналу.

Фінал Євро-2024: Англія проти Іспанії

Неділя, 14 липня, визначить нового чемпіона Європи з футболу. Англія зіграє на “Олімпіаштадіоні” у Берліні проти збірної Іспанії.

“Ця перемога Англії – це доказ того, що вони заслуговують на своє місце в фіналі. Вони показали справжню гру команди і змогли перевернути гру на свою користь, незважаючи на ранній гол Нідерландів.”

Заключний висновок

“Цей матч був напруженим і емоційним, але Англія продемонструвала свою силу і витривалість. Їх перемога є заслуженою, і ми з нетерпінням чекаємо на фінальний матч проти Іспанії.”

Англія перемогла Нідерланди в півфіналі Євро-2024

Англійська збірна, під керівництвом Гарета Саутгейта, засмутила своїх критиків та скептиків, перемігши Нідерланди в півфіналі Євро-2024. Це другий раз поспіль, коли команда дійде до вирішального матчу континентальної першості.

Хаві Сімонс відкрив рахунок у матчі

Початок гри був сповнений обіцянками для “Ораньє”, особливо коли Хаві Сімонс забив перший гол на 7-й хвилині.

Гаррі Кейн зрівняв рахунок

Однак Англія відповіла на 18-й хвилині, коли Гаррі Кейн заробив пенальті і сам його реалізував. Було деякі суперечки щодо порушення, але арбітри, під керівництвом німця Фелікса Цваєра, з допомогою системи ВАР визнали це фолом.

Нідерланди втратили основного форварда

Вже в середині першого тайму нідерландці втратили свого основного форварда, коли травмований Депай був замінений на Веєрмана.

Олівер Воткінс забив переможний гол

Після перерви обидві команди грали компактно, але англійці мали перевагу. Гол Сака було скасовано через офсайд, але “Три леви” все ж зуміли забити переможний гол ще в основний час. Заміни Саутгейта виявилися успішними: Палмер віддав асист на Воткінса, який точним ударом подарував Англії путівку до фіналу з рахунком 2:1.

Фінал Євро-2024

Новий чемпіон Європи з футболу буде визначений у неділю, 14 липня. Англія зіграє на “Олімпіаштадіоні” у Берліні проти збірної Іспанії.