Новостная Ложка » Барселона – переможець жіночої Ліги чемпіонів

Барселона – переможець жіночої Ліги чемпіонів

Барселона захистила свій титул і вдруге поспіль стала переможцем жіночої Ліги чемпіонів. У вирішальному матчі, який пройшов у Більбао, каталонки завдали поразки найтитулованішому клубу ЛЧ – французькому Ліону (2:0).

Основні події розгорталися у другій половині поєдинку. На 63-й хвилині Айтана відкрилася під передачу ліворуч у штрафному майданчику і спробувала прострілити в центр. Проте м’яч рикошетом від суперниці влетів у ворота. Наприкінці зустрічі футболістки Ліона пішли великими силами вперед, намагаючись перевести гру до екстратайму, проте на п’ятій компенсованій хвилині дворазова володарка Золотого м’яча Олексія Путельяс встановила остаточний рахунок.

Цікаво, що з 2016 року лише дві команди – Ліон (6 разів) та Барселона (3) – ставали переможцями жіночої Ліги чемпіонів.

Джерело: terrikon.com