Новостная Ложка » Олімпійська збірна України розбила Італію: відео чотирьох голів

Олімпійська збірна України розбила Італію: відео чотирьох голів

Олімпійська збірна України поєдинком із командою Італії продовжила свій виступ на міжнародному турнірі у Франції.

Рахунок у матчі відкрив Хлань, який на 31-й хвилині завершив сольний прохід класним ударом у дальню дев’ятку. На 53-й хвилині українці подвоїли перевагу — з пасу Федора розкішний дальній удар вдався Мартинюку. Пізніше відправив м’яч у сітку Сікан, зігравши на добиванні. На 71-й хвилині ще один гол України організували футболісти, які щойно вийшли на заміну, — Ярмолюк асистував Волошину. У підсумку команда Руслана Ротаня здобула впевнену перемогу – 4:0.

Додамо, що свій наступний поєдинок синьо-жовті проведуть 8 червня проти команди Панами.

Україна (U-23) — Італія (U-21) — 4:0 (1:0)

Голи: Хлань (31), Мартинюк (53), Сікан (64), Волошин (71).

Україна (U-23): Фесюн, Крупський, Салюк (Павлюк, 85), Батагов, Мартинюк, Рубчинський, Шостак (Сігеєв, 78), Велетень (Волошин, 70), Федор (Ярмолюк, 70), Хлань, Сікан (к) (Краснопір, 70).

Джерело: terrikon.com