Новостная Ложка » Юрій Калитвинцев: Результат матчу з Дніпром-1 непоганий

Юрій Калитвинцев: Результат матчу з Дніпром-1 непоганий

Головний тренер Полісся Юрій Калитвинцев проаналізував гру своєї команди у сьогоднішньому матчі з Дніпром-1.

Нагадаємо, що у центральному поєдинку 17-го туру було зафіксовано нічию – 1:1. На гол Філіппова на 49-й хвилині команда Калитвинцева відповіла влучним ударом Лукаса Тейлора в середині другого тайму.

“Ми очікували таку гру. Дуже велика напруга. Ми грали з срібним призером минулого сезону, з грамотною командою. Результат, на мою точку зору, непоганий. Ми програвали, але команда проявила характер. Непогані були швидкості. Але загальнокомандний рух має бути краще.

Ми не дивимось, на якій сходинці перебуваємо. Друге коло лише почалось, ще багато матчів. Не всі команди всі поєдинки зіграли. Зараз трохи відпочинемо й буде підготовка до весняної частини”, – цитує тренера УПЛ-ТВ.

2023-24, Чемпіонат України: Турнірна таблиця

Джерело: terrikon.com