Новостная Ложка » Деклан Райс вилаявся на арбітра матчу Айнтрахт Ф – Вест Гем після фінального свистка

Футболісту не сподобалась робота рефері поєдинку.

Деклан Райс, Getty Images 06 травня 2022, 18:58

В рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи Вест Гем на виїзді поступився Айнтрахту з Франкфурта (0:1).

У першому таймі англійський клуб отримав червону картку. Головний рефері гри Хесус Хіль Мансано відправив відпочивати Аарона Кресвелла вже на 19 хвилині.

У другій половині гри іспанський арбітр також видалив головного тренера Вест Гему Девіда Моєса за надмірну емоційність.

Після фінального свистка розлюченим був капітан “хаммерс” Деклан Райс. Він наздогнав у підтрибунному приміщенні Мансано, та жорстко висловився на його адресу.

“Це низько! Робота арбітрів у цій грі була відстійною! Як можна судити настільки погано? Тобі, певне, дох*я заплатили… Йоб**а корупція”, — сказав Райс.

Відео вже потрапило до соціальних мереж. Можливо, англієць буде покараний відповідними органами.

Нагадаємо, що у фіналі Ліги Європи Айнтрахт зустрінеться із Рейнджерс, який переміг у двох матчах Лейпциг.

Source: football.ua