Новостная Ложка » ФутТайм від Григорія М.Реви. | ffs.sumy.ua

ФутТайм від Григорія М.Реви. | ffs.sumy.ua

«ФутТайм» від Григорія М.РЕВИ. Випуск 100.

                 У випуску:

— Вітання  ветеранам футболу.

— У кого іменини  у вересня?

— Футболісти ФК «Дружба» розміняла другу тисячу.

— Кубок України:  хто буде суперником «Вікторії»?

Вітання     

Сергій СУХАРЄВ:  Грав, граю і буду грати!

І цим все сказано. Такий він, ветеран  охтирського футболу. Розмінявши минулого року сьомий десяток, не збирається виходити на футбольну пенсію.  Сергій  Віталійович зустрів свій  61-й День народження.

КАР’ЄРУ розпочинав у 80-х роках минулого століття далеко від Сумщини, у Казахстані, а продовжував в Узбекистані, де впродовж 10 років виступав за друголігові команди в чемпіонаті СРСР. Провів майже 250  матчів і як захисник забив 15 м’ячів.  До охтирського «Нафтовика» він прийшов у 28-річному віці. Тренер Валерій ДУШКОВ  запрошував 28-річного гравця  в надії, що він зміцнить  і підсилить лінію захисту. І Валерій Олексійович не помилився.  Відразу Сергій став гравцем основного складу.

Дебютного, 1990 року з командою грав у фіналі розіграшу Кубка України серед команд майстрів Другої ліги. На жаль, коло пошани здійснити з ним не вдалося. За підсумками двох матчів (3:1 і 0:4) поступилися  «Поліссю».  А вже наступного року  «Нафтовик» був на коні,  вигравши останні золоті медалі  Другої ліги  останнього чемпіонату СРСР. Того сезону Сергій провів на високому рівні практично усі 60 матчів. Наразі Сергій згадує  дебютний  виступ «Нафтовика» у Вищій  лізі  Першого, весняного чемпіонату України-1992. Розпочинали добре, а на фініші забракло сил і майстерності. Зіграв  17 матчів і забив  2 м’ячі – «Металісту» і «Прикарпаттю».  А ще одного разу змусив капітулювати харків’ян у кубковій зустрічі, яку, як і попередню, виграли – 1:0. М’яч забив на останній хвилині поєдинку.10 років  Сергій  був гравцем   «Нафтовика». А це –  304 матчі і 16  влучних ударів. Окрім  золотої нагороди, отримав ще  бронзову за  3-є місце у першолігових перегонах.

Кар’єру на професіональному рівні завершував у 37 роки, але з футболом, як кажуть, не «зав’язав». Грав за аматорський «Нафтовик-2», а потім продовжив у  сумській «Ніколі» з футзалу, основу якої складають  колишні гравці «золотого» «Нафтовика»  Так пролетіло більше 20 років. За цей час  «нікольці» неодноразово вигравали і ставали призерами обласних і всеукраїнських змагань серед ветеранів різних вікових категорій.

Коли Сергія запитують: – Скільки років ще думаєш грати?, з посмішкою  відповідає: – Не дочекаєтеся! Грав і буду  ще грати!

За свою 20-річну професіональну кар’єру, не рахуючи матчів з футзалу серед ветеранів,  Сергій Віталійович провів  643 зустрічі і після 34-х  його влучних ударів суперник розпочинав з центра поля. Ветеран  входить до Символічного клубу «100 +. Перша висота» майстра спорту СРСР Бориса ШУРШИНА, з яким  грає вже більше 30 років. Їм спокій тільки сниться…

І у хвилини перепочинку – Сергій у грі. Поруч з ним   –  Микола ДОВГАНЮК.

Дмитро БОГАЧОВ: Капітан команди

 

       31-й День народження  днями відзначив я екс-капітан  команди ПФК «Суми», яка, на жаль, канула в Лету. За 10 сезонів він відіграв 213 матчів і забив 29 м’ячів.

 

         

 

ШЛЯХ у великий футбол розпочинав у дитячому «Колоску», над яким шефствували дорослі гравці  аматорського «Пресинга-2000».З юними футболістами працювали директор ФК «Колос» Олександр ЄЛШАНСЬКИЙ і тренер Володимир ГЛАДОВ.

Перед тим, як  вирушити у самостійне плавання,  «колоски» неодноразово  заявляли про себе  у чемпіонатах України серед ровесників своєї вікової категорії, кілька разів вигравши золоті медалі. Вони стали першою і єдиною командою в Україні, яка побувала за Полярним колом. Сумчани виїздили на турнір в Лабитнангі  Ямало-Ненецького АО, де посіли 2 місце. Не менш успішно виступили на представницькому турнірі в Санкт-Петербурзі. І це – не рахуючи турніри і товариські матчі місцевого значення.  В них і відбулося становлення юних футболістів.  З того випуску  у командах майстрів найвищого рівня  впевнено заграли  Євген ЗМИСЛЯ і Артем ФАРЕНЮК, який  вже кілька років є гравцем збірної України з футзалу. Чимало юнаків  успішно виступають на аматорському рівні.

Згодом Дмитро перейшов  на футбол.  Його уроки опановував в СДЮШОР «Зміна» у тренера Валерія БОЙЧЕНКА,

А потім був  дебют у ПФК «Суми» 27 березня у матчі із «Титаном» (1:0). Швидко дебютант  забронював  місце в основі, з кожним роком набував досвіду, зростала його майстерність. Мабуть, не випадково Дмитра  було обрано капітаном команди. А раз капітан, то повинен бути прикладом.

З усіх сезонів  найзнаковішим був  2014/2015-й. У 29 матчах з 10 м’ячами став кращим бомбардиром команд, у 7 зустрічах забивав вирішальні м’ячі. Відзначився, зокрема у двох  поєдинках з «Десною» і  «Нафтовиком-Укрнафтою», городянами Миколаєва і  Полтави, «Геліосом» та ін.. Це принесло команді 11  очок  до активу. Тож закономірно, що впродовж того сезону  Дмитра тричі (!) за підсумками 10, 20 і 30 турів включали до Символічної збірної Першої ліги. На гравця звернули увагу і  тренери молодіжної збірної України, але все обмежилося викликом на участь  в одному матчі.

Після того, як ПФК «Суми» позбавили професійного статусу, Дмитро  продовжував  кар’єру в аматорських командах області.

МАТЧ з ІСТОРІЇ. Чемпіонат України 2014/2015. Перша ліга. «НАФТОВИК-УКРНАФТА» ( Охтирка) – ФК «Суми» -3:3. 4 квітня 2015 р. Стадіон «Нафтовик». 1200 глядачів.
«НАФТОВИК – УКРНАФТА»:
 Варцаба,  Циколія, Вечтомов  ( Боровик, 59),  Зайчук –к,  Світличний,  Листопад,  Крапивний ( Сондей, 46),  Павелько, Арвеладзе (Пасіч, 66),  Шестаков,  Войцеховський ( Яременко, 83).
     ФК «СУМИ»:  Важинський,  Радченко,  Медведєв, Котелюх – к,  Западня, Ігнатенко ( Сидоренко, 60),  Піднебенной ( Коровіков, 81), Лебеденко, Швець ( Єрмаченко, 59), Богачов,  Гребенюк ( Кравченко,72).         

     Голи: 0:1 – Западня (14), 1:1 – Войцеховський (18), 2:1 – Вечтомов (35), 3:1 – Арвеладзе (56), 3:2 –  Богачов (71), 3:2 – Боровик (79, нереалізований пенальті), 3:3  Єрмаченко (88)
Попередження:  Крапивний (4),  Ігнатенко (9),  Котелюх (49),  Зайчук (52),  Павелько (75),  Кравченко (78),  Циколія (87),  Єрмаченко (88),  Пасіч (90+3).

Віталій НОМОФІЛОВ: Перший воротар «Авангарда»

       Матчем 3 квітня 1960 року у Сімферополі  з перемоги дебютував у класі «Б» Української зони чемпіонату СРСР  сумський «Авангард».  Впевнено провів ту зустріч  воротар гостей, якому  29 серпня  минає 84 роки від Дня його народження.

 

ВІН був серед 12 гравців сумської команди  майстрів, хто  зіграв  в тому історичному матчі, і пропустив перший м’яч. Сталося це на  12  хвилині  зустрічі  у Сімферополі  з «Авангардом», яка зібрала  6 000 глядачів. В дебюті протистояння  господарі відкрили рахунок.  У середині першого тайму   сумчани зрівняли рахунок   – відзначився  Костянтин ЗІНОВЬЄВ,  А  після перерви після удару Миколи КЛИМАКОВА захисник  господарів «зрізав» м’яч у власні ворота. 2:1 –  сумчани святкували  перемогу.

Дебютного року Віталій  провів практично усі матчі, Як розповідали ветерани футболу, грав він добре, як і всі футболісти, але в другому колі далися взнаки  поспішність у формуванні складу (було 4 місяці), і відсутність досвіду виступів на такому рівні більшості  гравців.  Адже основу снову команди  склали  футболісти  з аматорських команд Сум (8 виконавців) і Конотопа (5). Саме з міста залізничників  із «Шахтаря» взяли Віталія  захищати ворота «Авангарда».

До появи  в Конотопі  виступав за «Металург» з Каменська-Уральська Свердловської  області в чемпіонаті  СРСР серед КФК. Двічі команда  займала 2 місце серед колективів Уральської зони. За  2 роки  виступів  за «Авангард» провів 55 матчів. На цьому його кар’єра в Сумах завершилася. На жаль,  в історії футболу мало що розповідається  про подальшу долю воротаря.  Відомо, що  зіграв  ще 4 зустрічі у київському СКА,  а три наступні роки захищав ворота  керченського «Авангарда» ( 33 матчі).  У вищезгаданих командах  провів 95 матчів.

МАТЧІ з ІСТОРІЇ. Кубок СРСР. 1961 р.1/128 фіналу. (УкССР. Зона 2. 1/2 фіналу).      «АВАНГАРД» (Кривий Ріг) – «АВАНГАРД» (Суми) – 2:2 (0:1,, 0:1, дод. час – 1:1). Стадіон “Гірник”. 5 000 глядачів.  10 червня. Перший матч. 

«АВАНГАРД» КР  (футболки салатові  комбіновані, труси білі ): Олександр Ярчук, Леонід Лемещенко, Микола  Возіян, Анатоіий Гаркуша (к), Борис Басурін, Петор Маркозьян, Віктор Максимов, Віктор Ляшенко, Анатолій Яроиой, Олександр Макаров, Анатолій Безбожний. На замену виходив  -В’ячеслав Чебанов (?).Запасний – Валерій Полєвий. Головний  тренер – Сергій  Голод.
       «АВАНГАРД» С.: Віталій Номофілов, Ігор  Кузнецов, Віталій Голубєв (к), Андрій Рибіин, Аркадій Шульман (Джамир Чавчанідзе, ?), Анатолій Слободенюк, Віктор Сєдов, Віктор Єрьоменко, Анатолій Самойленко (Олег Аверченко, ?), Олексій Клочко, Борис Воєводін. Головний  тренер – Олександр Сербин.
       Голи:  0:1 –  Віктор Сєдов (1-й тайм), 1:1-  Віктор Ляшенко (2-й тайм), …
Автори голів: “Авангард” КР – 1:1 –  Віктор Ляшенко (2-й тайм), Микола  Возіян (дод. час); “Авангард” С – 0:1 –  Віктор Сєдов (1-й тайм), Віктор  Єрьоменко (дод. час).

        Додатковий матч.

«АВАНГАРД» КР – «АВАНГАРД» С. – 2:3 (1:1). 11 червня. Стадіон “Гірникк”. 4 000 глядачів.
«АВАНГАРД» КР  (футболки  червоні  комбіновані, труси голубі):
  Олександр Ярчук, Леонід Лемещенко, Микола  Возіян, Анатолій Гаркуша (к), Борис Басурин, Петро  Маркозьян, В’ячеслав Чебанов (Віктор Максимов, ?), Віктор Ляшенко, Анатолій Яровий, Олександр Макаров, Анатолій Безбожний.Запасні – Валерій Полевий. Головний тренер – Сергій  Голод.
«СПАРТАК» С.  (футболки білі, труси білі):  Віталій Номофілов, Ігор  Кузнецов, Віталій Голубєв (к), Андрій Рибкін, Аркадій Шульман, Джамір Чавчанидзе, Віктор Сєдов, Віктор  Єрьоменко, Анатолій Слободенюк (Олег Аверченко, ?), Олексій Клочко, Борис Воєводін. Запасний – Анатолій Самойленко. Головний тренер – Олександр  Сербин.
        Голи: “Авангард” КР – Анатолій Яровий (?), Віктор Ляшенко (?); “Авангард” С – Віктор Сєдов (?), Віктор  Єрьоменко (?), Борис Воєводін (?).

 

Календар

Іменинники і ювіляри вересня

Дні народження відзначають:

3  вересня 1983 р. народився Артем  РАДІОНОВ – 40 років.

7 вересня 1965 р  – Олексій СЛЕДЮК  – 58.

8 вересня  1953 –  Сергій СТРАШНЕНКО – старший – 70.

11 вересня –1969 р – Сергій КОСТЮКОВ – 54.

16 вересня 1963 р. – Олег ТКАЧ – 60.

17 вересня 1964 р. – Юрій ЗІНЧЕНКО – 59.

17 вересня 1944 р. – Валерій ЖИЛІН – 79.

18 вересня  1963 р – В’ячеслав ВАСЄКА – 60.

18 вересня 1962 р. –  В’ячеслав ХРУСЛОВ – 61.

18 вересня 1948 р – Михайло ФОМЕНКО – 75.

20 вересня  1988 р – Віталій ЛІСНІЧЕНКО – 35.

21 вересня 1963 р. – Олександр СЕМЕРНЯ – 60.

26 вересня 1961 р. – Сергій ЖУРІД – 62.

27 вересня 1965 р. – Олександр ІГУМНОВ – 58.

28 вересня 1956 р. –  Володимир ЛАБЕНОК – 67.

30 вересня  1977 р. – Олег ДЕРЕПА – 56  років.

Згадаймо й пом’янемо…

64 роки виповнилося б  Сергію БІЛАШОВУ (Ромни) – 1959 – 2008.

70 років – Олександру ДОВБІЮ (Харків) – 1953 – 2023.

 

Вічна їм пам’ять і вічний спокій! 

 

Дати

Ювілей  без  «Шахтаря».

 

Цьогоріч – 70 років конотопському «Шахтарю» – команді  заводу «Червоний металіст».  У 1968 році вона вперше завоювала звання чемпіона області.

 

Цей титул  конотопчани здобували  7 разів. У 2000 році «Шахтар» відродився завдяки заступнику директора  заводу Володимиру  ВОЛКОГОНУ.  І відразу  вийшов у лідери обласних перегонів, вигравши по 6 разів  чемпіонат і  Кубок  області. На жаль, в останні роки   «Шахтаря»  не видно на обласному рівні..

Ювілей команд, які ставали  чемпіонами і володарями Кубка області

 

  Чемпіон Володар Кубка
70 років тому  (1953) «Торпедо» (Суми) «Торпедо» (Суми)
60 років тому  (1963) «Торпедо» (Суми) «Авангард» (Ромни)
50 років тому  (1973) «Фрунзенець» (Суми) «Фрунзенець» (Суми)
40 років тому  (1983) «Спартак» (Охтирка) «Нафтовик» (Охтирка)
30 років тому  (1993) «Спартак» (Охтирка) «Спартак» (Охтирка).
20 років тому  (2003) «Нафтовик-2» (Охтирка) «Шахтар» *Конотоп)
10 років тому  (2013) «Укранафта» )Охтирка) «Велетень» (Глухів).

 

 

Знай наших!  

Футзалісти і тренери  вп’яте «озолотилися»

Тріумфально завершила свій виступ  у Великій Британії  на Всесвітніх іграх-2023 збірна України з футзалу серед спортсменів з вадами зору. Наші хлопці учетверте  підкорили міжнародну золоту вершину.

 

.    НА ШЛЯХУ  до фіналу українці  із «сухими» рахунками по 3:0 впевнено переграли на попередньому етапі  збірників Японії і Туреччини, а у півфіналі – іспанців. У вирішальному матчі їм протистояли господарі ігор.  Він виявився досить напруженим: нашим футзалістам  довелося докласти чималих зусиль, аби  учетверте  стати  найсильнішими на планеті.  В додатковий час (основний – 3:3) все вирішив  Вадим ШВЕЦЬ, який забив «золотий» м’яч – 4:3 за Україною.  Тож закономірно, що  Вадима було названо найкращим гравцем  змагань.   А приз кращого воротаря  отримав  наш  Роман СКОТНИКОВ.

Готували  команду заслужені тренери України викладачі Інституту фізкультури СДПУ Микола ЧХАЙЛО  та Ігор КРАВЧЕНКО. З командою вони працюють  більше 20 років і за цей час  неодноразово збірна ВПЕВНЕНО  домінувала на світових і європейських першостях. До речі, 11 гравців із 15 є вихованцями Сумського регіонального центру «Інваспорт».

Бронзовими призерами стали футзалісти Іспанії, які розгромили японців – 9:0.

Серпень 2023 р. Щаслива мить тріумфу наших футзалістів!

 

 

Подія

ФК «Дружба»: є 1000-й матч!!!

Остання зустріч  першого кола  у першоліговому чемпіонаті області -2023  ФК «Дружба» з білопільським «Динамо» ( 4:3) стала для дружбівців ЮВІЛЕЙНОЮ.  Команда зіграла свій ТИСЯЧНИЙ матч за свою 74-річну історію.

 

А ЦЕ  –  407 перемог, 131 – нічия і 462 поразки за різниці м’ячів 1697 – 1837.  У наступних зустрічах «дружбівці» мають забити 1700 гол!  На жаль, другу тисячу вони відкрили  поразкою з великим рахунком, поступившись у Шостці «Колосу» –  0:11.  Над ними познущався  Максим ЗЕНЧЕНКО, який забив 6 м’ячів! До речі,  це історичний момент для гравця і обласних перегонів –  вперше  в одному матчі  футболіст  добивається такої результативності.

Команда  в Дружбі було створена  в 1949 році. Розпочинав  писати історію «Харчовик», потім ще 6 разів    змінювала назву. 30  років  виступала як «Факел».

Найбільше  матчів 368 провів Анатолій ЛЯХНИЦЬКИЙ, який виступав за команду 13 років. Забив 100 м’ячів.  Серед бомбардирів попереду  Олександр ПАВЛЕНКО – 121 м’яч у 252 зустрічах.  Рекордсменом є Олександр ШРАМЧЕНКО, який  відіграв 16 років (332 матчі  – 20 м’ячів).

У матчі  чемпіонату області серед команд Першої групи Північної зони (1981 р.) «Факел» (Дружба) – «Колос» (Воздвиженське) – 11:1 Віктор ВЕРЕТЕЛЬНИКОВ забив 5 м’ячів, що рекордним досягнення за всю історію команди. 4 рази відзначився  Анатолій ЛЯХНИЦЬКИЙ.

Команда  з Дружби – чемпіон області  і срібний  її призер,  фіналіст розіграшів Кубка області і Кубка губернатора, та Суперкубка.,переможець обласних сільських ігор молоді,  чемпіон  області і бронзовий призер  першості України серед команд цукрової і харчової промисловості, неодноразових призер районних та інших змагань.

Вітаємо футболістів  та її ветеранів з пам’ятною  подією в історії команди.

Прогноз  

 Хто дістанеться «Вікторії»?

31 серпня  відбудеться жеребкування матчів 1/8  фіналу розіграшу Кубку  України. Продовжить боротьбу на цьому етапі і першолігова «Вікторія».  Кого  «обере» жереб у суперники нашій команді і  з ким би ви хотіли,  щоб  вона зіграла? –  поцікавилися ми у наших респондентів.

Андрій ПРОХОРОВИЧ – голова АФСО: – «Динамо».

Микола ЖЕЛЄЗНИЙ – екс-голова Федерації футболу Сумщини: – «Минай».

Анатолій БЕЗСМЕРТНЙ – головний тренер «Вікторії» : –  Кого обере жереб. Треба грати  з будь-яким суперником.

Олександр ЛЕБЕДЕНКО – гравець «Вікторії»: –  «Шахтар».

Валерій ПОЛЄВОЙ –   адміністратор команди «Гірник- Спорт»: –  «Полісся».

Олександр ЧЕРКАШИН – віце-президент ФК «Вікторія»: – «Динамо».

Антон ПРОЦЕНКО – співробітник правоохоронних органів: – «Динамо»

Андрій ФІСЕНКО – викладач: – СК «Дніпро-1».

Анатолій БОЙКО – виконавчий директор ФК «Вікторія»: – «Динамо» або «Шахтар».

Олег ПАРАЩЕНКО – арбітр: – СК «Дніпро- 1».

Євген КОТЕНКО –   заступник голови АФСО: –  ФСК «Маріуполь».

Євген ТІТАРЕНКО – прес-секретар ФК «Вікторія»: – «Динамо».

Сергій ГАРЬКАЄВ  –  ветеран сумського футболу: – «Динамо».

Вадим ГОРДІЄНКО – директор ФЦ «Барса»: – «Динамо» або «Шахтар».

Віктор ЄРМОЛЕНКО –  ветеран ЗСУ: –  «Динамо».

Володимир ЗУБКО – вболівальник: –  СК «Дніпро» -1.

Григорій САСІН – вболівальник: – «Металіст-1925»  або ФСК  «Маріуполь».

Микола КОРЖ – ветеран дружбівського футболу: –  ФСК  «Маріуполь».

Євген ПЕТРАКОВ – голова Асоціації футзалу Сумщини: – «Шахтар».

Валерій БЕРМУДЕС – екс-тренер «Спартака –  Горобини»: –  «Металіст-1925».

Петро БЕРЕСТОК – директор КЗ «Спорт для всіх» (Білопілля): –  СК «Дніпро» -1.

Олександр ЄЛШАНСЬКИЙ – молодший – арбітр: – «Минай».

Максим НОВИКОВ – арбітр: – «Динамо».

Євген РЕВА – водій: – «Динамо» або  «Шахтар».

Валерій БОЯРКО – викладач  машинобудівного коледжу: – «Шахтар».

Юрій ІВАНОВ – ветеран сумського футболу: – «Минай».

Валерій ЛЮТИЙ – президент ФК «Аграрник – Авангард»: – «Оболонь».

Анатолій СЕМЕНЕЦЬ – заслужений тренер України: – «Динамо» або «Шахтар».

Анатолій КУЦ – вболівальник: – ФСК  «Маріуполь».

Іван КИРИЧЕНКО – ветеран спорту: – «Динамо».

Борис ШУРШИН – майстер спорту СРСР: – «Зоря».

Сергій ПЄСОЦЬКИЙ – екс-тренер «СумДУ»: – «Динамо».

Юрій С.- ветеран недригайлівського футболу: –  СК «Дніпро»-1.

Сергій ГРЕСЬ – ветеран лиоводолинського футболу: – «Верес».

Названо 10 потенційних суперників «Вікторії» в 1/8 фіналу розіграшу Кубка України.

32% респондентів хочуть бачити «Динамо», майже 19 % – «Шахтар», 13,5 % – СК «Дніпро-1». .

Ось так би і  в середу, 27 вересня…

 

З історії.  Чотири  рази футболісти охтирського «Нафтовик»  і раз сумського «Спартака» виходили до чвертьфіналу і розіграшу Кубка України. Правда, у 1990 році  охтирчани грали  у фіналі, який складався з двох матчів. Але то був КУ для команд Другої ліги.  Вони  поступилися  житомирському «Поліссю» – 3:1 і 0:4.

 «Нафтовик – Укрнафта». 

 

1992 р.  1/32 фіналу. «Галичина» (Дрогобич) – «Нафтовик» – 0:2  1/16 «Нафтовик» – «Таврія» (Сімферополь) – 3:1.  1/8.  «Нафтовик» – «Кремінь» (Кременчук) -1:1, 1:0.  1/4 «Металіст» – «Нафтовик» – 2:0, 1:1.

2004/2005 р.  1/32.  ФК «Севастополь» –  «Нафтовик – Укрнафта» – 0:2.  1/16.  «Н-У» – «Ворскла-Нафтогаз» (Полтава) – 4:0.   1/8 «Н-У» – «Металург» (Донецьк) – 2:1.  1/4. «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 2:0, 2:2.

        2007/2008 р. 1/16.  «Н-У» – «Зоря» (Луганськ) -2:0.  1/8.  «Десна» (Чернігів) – «Н-У» – 0:0, по пенальті – 2:4. 1/4.»Н-У» – «Металург» (Донецьк) – 2:3, 0:1.

       2016/2017.. 1/32. «Кристал» (Херсон) – «»Н-У» – 1:4. 1/16. «Н-У» – «Чорноморець» (Одеса) – 2:0.  1/8. «Р-У» – «Волинь» (Луцьк) – 2:1. 1/4. «Динамо» – «Н-У» – 1:0.

Зіграно матчів  – 19:  перемог – 11,  нічиїх – 3,  поразок – 5, різниця  м’ячів  30 – 16

 

«Спартак» (Суми).

       2000/2001 р. 1/16.  «Спартак» – «Динамо» (Київ) – 0:0, по пенальті – 4:2.  1/8. «Спартак» – «Таврія» (Сімферополь» – 3:2.  1/4. «Спартак» – ЦСКА (Київ) – 1:4.

Зіграно 3 матчі: перемог -1. нічиїх -1, поразок – !, різниця  м’ячів  4 – :.

 

Футбол у регіонах

Майстер-клас від  «Ветерана».

        З ініціативи і за підтримки СК «Липова Долина» на «Альянс – Арені» у  с.Байрак  тепер уже Роменського району для ветеранів вікової категорії 35 років і старші  проведено турнір з міні-футболу.  Переможених не було: грали 3 команди, тож усі у трійці призерів.

 

ГОЛОВНИЙ  приз по праву дістався збірній команді «Ветеран» з Липової Долини. ЇЇ гравці дали суперникам майстер-клас. Вони змусили капітулювати  команду «Липоводолинці» – 4:1 і в напруженій боротьбі  – «Метеор» з Московського – 3:2.  Тож до спортивного Кубка   отримали ще й грошовий  винагороду. Срібними призерами стали «метеорівці». У результативному протистоянні вони мали перевагу над  липоводолинцями – 6:4.

Отримали призи і кращі гравці: воротар  Олександр СИТНИК з команди «Ветеран», захисник  Віталій МАТЛАШ («Липоводолинці») і нападник Руслан КОСТЕНКО з «Метеора».

    …І фото на згадку про першу зустріч на «Альянс – Арені».

 

Джерело: ffs.sumy.ua

Залишити відповідь