Новостная Ложка » Калушани вибороли “бронзу” в традиційному дитячому турнірі з міні-футболу у Рогатині | ВІКНА. Новини Калуша та Прикарпаття

Калуш на змаганнях представляли дві команди ДЮСШ: перша, 2009 року народження (тренер Ярослав Коник), та друга, 2010 року народження (тренер Сергій Бурковський), інформують “Вікна”.

Після першого ігрового дня команди відповідно до віку були розділені на дві ліги — “Золоту” та “Срібну”. У підсумку напружених дводенних спортивних баталій, обидві калуські команди стали бронзовими призерами:

• “Золота ліга”: команда 2010 року народження зайняла третє місце;
  • “Срібна ліга”: команда 2009 року народження зайняла третє місце.

Перемогу в традиційному дитячому турнірі з міні-футболу здобули:

• “Золота ліга” Івано-Франківський ФК “Ніка”,
  • “Срібна ліга” Коломийський ФК “Варатик”.

Загалом призові місця за результатами гри розподілилися у турнірній таблиці в такий спосіб:

• IV місце Івано-Франківська ДЮСШ.
“Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами організатора турніру. Статуетку також отримали кращий гравець, воротар і нападник”, — зазначають у Рогатинській міській територіальній громаді.

Джерело: vikna.if.ua