Новостная Ложка » На Закарпатті прикордонники вибороли дві «бронзи» на обласній Динаміаді

На Закарпатті прикордонники вибороли дві «бронзи» на обласній Динаміаді

11 вересня 2023 12:34

Прикордонники взяли участь у Динаміаді, яку влаштувала обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Спортсмени змагалися у шести видах спорту: волейбол, мініфутбол, стрільба, плавання, естафета 4х100 метрів, перетягування каната.

До участі у змаганнях долучилися 14 команд. За першість прикордонники боролися з представниками ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ, прокуратури, судової охорони, Держмитслужби та іншими правоохоронцями.

Команда Чопського прикордонного загону посіла третє місце у змаганні з волейболу. Ще одну «бронзу» в особистому заліку з плавання здобув офіцер цього ж загону Владислав Собків. Він подолав 50-метрову дистанцію вільним стилем за 29,5 секунд.

Джерело: dpsu.gov.ua