Новостная Ложка » Україна програла Чехії 0:7 і завершила виступи на чемпіонаті світу з міні-футболу – Футбол 24

Чемпіонат світу з міні-футболу, 3-й тур групового етапу

Група С

Чехія – Україна – 7:0

Після поразки від Таїланду (0:2) “синьо-жовтим” залишалося лише громити фаворита групи. Чехи виграли обидва свої матчі, зокрема, розтрощили тих самих тайців 6:0.

Ліга чемпіонів, футзал: ХІТ вирвав нічию на останніх секундах, гарантувавши собі друге місце у групі

Надії команди Віталія Мельника випарувалися дуже швидко. Чехи вкотре довели свою перевагу над рештою квартету, розгромивши Україну з рахунком 7:0. У плей-офф виходять “пивовари” і Таїланд, натомість наша збірна разом з Алжиром покидає турнір.

Нагадаємо, ЧС-2023 з міні-футболу відбувається на острові Аль-Марджан в еміраті Рас-ель-Хайма (ОАЕ ) з 26 жовтня по 4 листопада. Чинним переможцем Мундіалю є Мексика, яка 4 роки тому впевнено здолала Бразилію (4:0) у фіналі. Україна тоді посіла восьме місце.

“Із Ростова приїхали “казаки” з автоматами”: екс-кіпер Зорі став віце-чемпіоном світу і пояснює, що таке сокка

Джерело: football24.ua