Новостная Ложка » Вараш об’єднався на благодійному турнірі: кошти на авто для ЗСУ зібрали в унікальному міні-футболі – Володимирець.Сity: Вісник Полісся

У Вараші 13 травня на стадіоні Ізотоп-РАЕС стартував благодійний турнір з міні-футболу на підтримку захисників «Грай для ЗСУ». Головною метою проведення турніру було зібрати кошти на авто для 47 бригади в/ч А 7024 1 інженерно-саперної роти, командиру 3-го взводу сержанту Сичу Євгенію Вікторовичу.

У благодійному турнірі з міні-футболу під гаслом «Грай для ЗСУ» змагалися представники 14 команд: представники міської влади, Національної гвардії, Рівненської АЕС, РТЦК та СП, рятувальники та активні жителі Вараської громади.

Символічно, що під час відкриття благодійного заходу першим м’яч вдарив у ворота син командира 3-го взводу інженерно-саперної роти, сержанта з міста Вараш Сича Євгенія Вікторовича.

За результатами матчів команда «Атом» стала переможцем футбольного турніру «Грай для ЗСУ». У фіналі, в напруженій боротьбі, вони перемогли команду «Волинь» з рахунком 3:2. Друге місце виборола ФК «Волинь», а третє – ФК «Свобода (молодь)». По завершенню кожна з команд отримала подяку за участь, а переможці – пам’ятні статуетки від організаторів цього турніру.

В рамках проведеного заходу жителі Вараської громади могли взяти участь у благодійній лотереї, та отримати унікальну футболку з автографами гравців ФК «Металіст 1925»(Харків).