Новостная Ложка » Відбувся юнацький Кубок з міні-футболу на призи Маслоробного комбінату · ЗОЛОТОНОША | Головне онлайн видання міста.

У Золотоноші відбувся турнір з міні-футболу серед шкільних команд Золотоніської громади. Взяли участь у ньому учні 9-11 класів. За результатами жеребкування команди були поділені на 3 групи та провели 7 стикових ігор.

Прес-центр Золотоніської міської ради інформує, що переможцем змагань стала спеціалізована школа №1 (тренер – Сергій Труба), 2-ге місце посіла загальноосвітня школа №3 (тренер Володимир Тараненко), бронзу ж здобула Спеціалізована школа №2 інформаційних технологій (тренер – Олександр Воробйов).

Відділ освіти Золотоніської міської ради дякує за фінансову підтримку директору Маслоробного комбінату Сергію Решетняку. Кошти використані на придбання спортивного інвентарю для навчальних закладів.

Джерело: zolotonosha.ck.ua