Новостная Ложка » Визначено переможців турніру з міні-футболу «Кубок Незламності «Міста-Герої України»» серед дитячих команд міст-героїв – Київська обласна військова адміністрація

В Академії спорту, що в Бучі, на вихідних відбувся футбольний турнір за Кубок Незламності серед Міст-Героїв України. Участь у спортивних змаганнях брали дитячі команди 2011-2012 років народження з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Миколаєва, Охтирки, Херсона, Чернігова та Харкова. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

За підсумками турніру Кубок Незламності поїхав до Миколаєва, адже команда ФК «Миколаїв» виборола почесне 1 місце. Срібним призером стала команда ФК «Херсон». Бронзовий кубок залишився у господарів, адже бучанська футбольна «Академія Алієва» посіла третє місце.

У малому фіналі розіграли Кубок «За волю до перемоги», володарем якого стала команда Харкова. Срібним та бронзовим призерами стали Гостомель та Чернігів, відповідно четверте місце посіли ірпінці.

За результатами турніру переможці отримали кубки, статуетки, медалі, дипломи, солодкі призи та інші подарунки.

Вітаємо переможців та зичимо спортсменам нових досягнень і підкорення все більших висот. Кожен з учасників вже Герой, адже попри війну продовжує виборювати спортивну честь України!

Як повідомляли раніше, 1 квітня в Бучі стартував «Кубок Незламності «Міста-Герої України» з міні-футболу серед дитячих команд. Турнір присвячено річниці звільнення Півночі України від російських загарбників.

Джерело: koda.gov.ua