Новостная Ложка » Збірна України знищила Алжир на старті ЧС з міні-футболу, який у нас вкрали росіяни

Чемпіонат світу з міні-футболу. Груповий етап. Перший раунд

Україна – Алжир – 9:1

Голи: Бровко,9, Буракба, 29 (а), Реджемі, 32, 38(а), Кострома, 40, Вовченко,42, Слінкін, 44, 47, 48 – Ідрісі, 8

Рахунок на сьомій хвилині відкрили алжирці. Однак “синьо-жовті” майже миттєво відновили паритет – Дмитро Бровко зі штрафного удару поклав м’яча у “дев’ятку”.

Збірна України не змогла повторити погром Сербії у відборі на ЧС з футзалу

По перерві суперники зробили збірній України щедрий подарунок, записавши у свій пасив три автоголи поспіль. Щоправда, посприяли цьому й погодні умови: газон був дуже слизьким після нещодавньої зливи.

Ще більшою перевагу наших земляків зробили Ігор Кострома і Микита Вовченко. А під завершення поєдинку хет-трик оформив Андрій Слінкін – 9:1. Після цієї феєричної перемоги на “синьо-жовтих” чекають поєдинки з Таїландом (28 жовтня) та Чехією (30 жовтня).

До слова, цей чемпіонат світу мала приймати Україна. Однак через повномасштабне вторгнення росії право провести турнір перейшло до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Джерело: sport24.ua