Новостная Ложка » Карта бойових дій на 26 лютого 2024 – ситуація на фронті

Карта бойових дій на 26 лютого 2024 – ситуація на фронті

Фото: Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби відбулося 95 бойових зіткнень, ворог завдав 11 ракетних та 98 авіаційних ударів, здійснив 129 обстрілів з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах.

Карта бойових дій в Україні на 26 лютого 2024

Ситуація в Україні на 26 лютого 2024

Протягом минулої доби авіаційних ударів зазнали населені пункти Ямне, Нова Січ Сумської області; Веселе Костянтинівка, Курдюмівка, Майорськ, Північне, Залізне, Нью-Йорк, Очеретине, Желанне, Бердичі, Ласточкине, Яснобродівка, Нетайлове, Уманське, Водяне, Парасковіївка, Очеретине, Новомихайлівка, Володимирівка, Урожайне, Старомайорське Донецької області; Малинівка, Оріхів, Мала Токмачка, Роботине Запорізької області.

На Куп’янському напрямку відбито шість атак противника в районі населених пунктів Синьківка та Табаївка Харківської області.

Зараз дивляться

На Лиманському напрямку нашими воїнами відбито п’ять ворожих атак у районах населених пунктів Терни Донецької області та Білогорівка Луганської області.

На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито вісім атак противника в районах населених пунктів Іванівське та Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 25 атак ворога в районах населених пунктів Сєверне, Степове, Бердичі, Ласточкине та Невельське Донецької області.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка, Георгіївка, Побєда та Красногорівка Донецької області, де ворог 40 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Новопавлівському напрямку ворог наступальних дій не вів.

На Запорізькому напрямку силами оборони відбито шість атак противника в районі населеного пункту Роботине та одну – в районі населеного пункту Гуляйпільське Запорізької області.

На Херсонському напрямку протягом минулої доби противник здійснив чотири безуспішних штурми позицій наших військ на лівобережжі Дніпра.

Втрати РФ у війні на 26 лютого 2024

  • особового складу ‒ близько 410 700 (+880) осіб,
  • танків ‒ 6555 (+13) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 12478 (+37) од,
  • артилерійських систем – 9993 (+12) од,
  • РСЗВ – 1000 (+1) од,
  • засобів ППО ‒ 686 (+2) од,
  • літаків – 340 од,
  • гелікоптерів – 325 од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 7707 (+26) од,
  • крилатих ракет ‒ 1910 (+3) од,
  • кораблів/катерів ‒ 25 од,
  • підводних човнів – 1 од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 13037 (+26) од,
  • спеціальної техніки ‒ 1580 (+2) од.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 733-тю добу. За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: Генштаб ЗСУ, ISW
Війна в Україні, Карта

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Протягом минулої доби в Україні відбулося 95 бойових зіткнень, засвідчуючи продовження повномасштабної війни, яка триває протягом 733 діб. Ворог завдав 11 ракетних та 98 авіаційних ударів, здійснив 129 обстрілів з РСЗВ. Зазнали авіаційних ударів населені пункти різних областей України, таких як Сумська, Донецька та Запорізька.

З розгортанням карт ударних операцій стає видно, що російські сили спрямовуються на широке розведення власних оборонних позицій і намагання зайняти нову територію. Вони продовжують активну агресію на різних напрямках, ймовірно, намагаючись виснажити та розподілити оборонні сили України.

Не зважаючи на ці напади, українські сили продовжують ефективно відбивати атаки і намагаються зберегти контроль над територією. Вони змушені боротися з надзвичайно численним противником, але виявляють стійкість і дисципліну, що свідчить про їхню високу бойову готовність.

Протистояння між Україною та РФ практично не має перспектив на швидше припинення. Російські сили продовжують покращувати свої військові можливості і намагаються забезпечити собі перевагу, що може призвести до подальшого ескалації конфлікту. Україна, у свою чергу, потребує підтримки міжнародної спільноти для встановлення перемир’я та допомоги у забезпеченні безпеки своїх громадян.

Продовжуючийся конфлікт має серйозні геополітичні наслідки не тільки для України та Росії, але й для всього світу. Наступні кроки і рішення багатьох країн та міжнародних організацій будуть виключно важливими для подальшого розвитку ситуації. Дипломатичні досягнення, політичний тиск і економічні санкції можуть стати ключовими інструментами для пошуку мирного врегулювання та встановлення сталої безпеки у регіоні.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь