Новостная Ложка » Буде рекорд? Матч Дніпро-1 – Минай знову перервано через повітряну тривогу

Буде рекорд? Матч Дніпро-1 – Минай знову перервано через повітряну тривогу

У статті буде розглянуто повітряну тривогу, яка втретє вплинула на проведення матчу 18-го туру УПЛ між «Дніпром-1» і «Минаєм». Поєдинок було перервано на 27-й хвилині через тривогу, яка вже сталася в Дніпропетровській області. Попередні дві тривоги вже змусили перенести початок матчу на 42 хвилини і зупинити гру на 14-й хвилині. Друга тривога сталася після 13 хвилин гри, коли «Минай» відкрив рахунок завдяки голу Артура Ременяка.

Повітряна тривога в Дніпропетровській області вже втретє втрутилася в проведення матчу 18-го туру УПЛ між «Дніпром-1» і «Минаєм». Поєдинок було перервано о 14:47 на 27-й хвилині поєдинку.

Нагадаємо, матч мав розпочатися о 13:00 за Києвом, однак за цей час у Дніпропетровській області було вже три повітряні тривоги. Через першу початок матчу перенесли на 42 хвилини, через другу – зупинили на 14-й хвилині.

Після другої повітряної тривоги команди встигли зіграти ще 13 хвилин, і за цей відрізок «Минай» відкрив рахунок у матчі зусиллями Артура Ременяка.

Джерело: sport.ua