Новостная Ложка » Вже вдруге. Матч Дніпро-1 – Рух перервано через повітряну тривогу

Вже вдруге. Матч Дніпро-1 – Рух перервано через повітряну тривогу

У сьогоднішній статті ми розглянемо матч 20-го туру Української Прем’єр-ліги між «Дніпром-1» та «Рухом», який відбувається сьогодні, 8 березня 2024 року. На 67-й хвилині поєдинку «Рух» знаходиться у перевазі з рахунком 1:0. Однак, матч двічі переривався через повітряну тривогу, що значно вплинуло на режим гри. Якщо «Рух» збереже свою перевагу до кінця матчу, команда зрівняється з «Поліссям» за кількістю очок, а «Дніпро-1» може втратити перше місце в турнірній таблиці. Для отримання найсвіжіших оновлень і найяскравіших моментів матчу, ви можете переглянути його в режимі Live в Telegram Sport.ua. Встигніть не пропустити цей цікавий поєдинок!

Сьогодні, 8 березня 2024 року, відбувається матч 20-го туру Української Прем’єр-ліги між «Дніпром-1» та львівським «Рухом». Станом на 67-му хвилину поєдинку перевагу в рахунку мають гості – 1:0.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Матч вже двічі переривався через повітряну тривогу. Спочатку вона застала команди на перерві, через що футболісти відпочивали 40 хвилин, а не 15. Друга тривога пролунала на 67-й хвилині поєдинку.

Якщо матч закінчиться з рахунком 1:0 на користь «Руха», то львівська команда зрівняється з житомирським «Поліссям» за кількістю очок. «Дніпро-1» в разі поразки може втратити перше місце в турнірній таблиці за підсумками туру.

Джерело: sport.ua