Новостная Ложка » На інтерактивну карту захисних споруд Тернополя нанесено додаткові укриття

На інтерактивну карту захисних споруд Тернополя нанесено додаткові укриття

На карті розміщено чотири категорії укриттів, які позначено різними кольорами. Сервіс забезпечує користувачів актуальною інформацією про місцезнаходження та типи сховищ, що знаходяться найближче до їх місця перебування чи проживання. Також, під час повітряних тривог у Тернополі, громадяни можуть скористатися укриттями у закладах торгівлі, ресторанного харчування та лікувальних закладах. Інтерактивна карта дозволяє кожному легко знайти найближче місце розташування укриття, а також дізнатися його тип та потужність.

Завдяки електронному сервісу мешканці та гості міста можуть знайти місця розташування сховищ, що розміщені найближче до місця перебування чи проживання

повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Завдяки електронному сервісу мешканці та гості міста можуть знайти місця розташування сховищ, що розміщені найближче до місця перебування чи проживання.

На карті розміщено чотири категорії укриттів, які позначено різними кольорами. Зокрема, позначено:

  • Синій – найпростіші захисні споруди житлового фонду міста, сховища та протирадіаційні укриття.
  • Жовтий – захисні споруди у закладах торгівлі та харчування. Приміщення можна використовувати як укриття під час повітряних тривог у робочі години – з 10.00 год по 22.00 год.
  • Зелений – найпростіші укриття у закладах дошкільної освіти. Такі сховища призначені виключно для персоналу та вихованців закладу дошкільної освіти.
  • Червоний – захисні споруди у лікувальних закладах міста. Призначені лише для медперсоналу і хворих, які перебувають у медичному закладі.

Інформація щодо укриттів постійно моніториться та оновлюється.

Нагадаємо, під час повітряних тривог у Тернополі можна скористатися укриттями у закладах торгівлі та ресторанного харчування.

Як користуватися інтерактивною картою?

  • користувачу необхідно перейти за посиланням у розділі «Е-сервіси» на сайті міської ради Тернополя;
  • на інформаційній панелі, що відкриється, можна побачити усі захисні споруди, які мають спеціальні позначення відповідно до свого призначення;
  • натиснувши на значок можна побачити адресу розміщення укриття, тип захисної споруди та кількість осіб, які можуть там перебувати.

Звертаємо увагу, що після сигналу «Повітряна тривога» громадяни можуть також використовувати  для захисту (у разі відсутності поблизу сховищ, протирадіаційних укриттів, найпростіших укриттів)  підвальні приміщення  будинків, підземні паркінги, заглиблені гаражі.

Джерело: teren.in.ua

Залишити відповідь