Новостная Ложка » Баєр розгромив Дармштадт і очолив Бундеслігу

Баєр розгромив Дармштадт і очолив Бундеслігу

“Байєр” у новому сезоні демонструє абсолютний результат. У матчі 3-го туру леверкузенці відсвяткували чергову перемогу, цього разу розгромлено “Дармштадт” – 5:1.

На честь суперника, протрималися гості досить довго. На перерву команди пішли із нічийним рахунком 1:1. На гол Боніфейса відповів Вільхельмсон. Після перерви забивали вже лише “фармацевти”. Голи в активі Паласіоса, Хофманна та Гложека, Боніфейс напрацював на дубль.

2023-24, Чемпіонат Німеччини

Баєр – Дармштадт 5:1 (1:1)
Голи: Боніфейс, 21 (1:0); Вільхельмссон O., 24 (1:1); Паласіос Ес., 49 (2:1); Боніфейс, 61 (3:1); Хофманн, 67 (4:1); Гложек, 83 (5:1)

Баєр: Градецький; Фрімпонг Дж. (Телла, 72); Дж. Та (Станішич, 72); Грімальдо; Тапсоба Е.; Коссуну; Хофманн; Віртц (Гложек, 80); Паласіос Ес. (Андріх, 65); Г. Джака (Мбамба Н., 80); Боніфейс
Запасні: Коварж М.; Артур Соареш; Н. Амірі; Пуерта
Попередження: Дж. Та 24; Паласіос Ес. 26; Г. Джака 31

Дармштадт: Шухен; Франич Б.; Бадер; Нюрнбергер (Каріч Е., 26); Кларер; Ціммерман (Магліця М., 69); Ишервуд (Стойілкович, 58); Холланд Ф.; Мехлем (Кемпе, 69); Пфайффер Л.; Вільхельмссон O. (Скарке, 59)
Запасні: Беренс М.; Рідель К.; Гясула; Шнелльхардт
Попередження: Вільхельмссон O. 53; Кларер 80

2023-24, Чемпионат Германии: Турнирная таблица

Джерело: terrikon.com