Новостная Ложка » Дніпро-1 здобуває вольову перемогу у спарингу з Олександрією

Дніпро-1 здобуває вольову перемогу у спарингу з Олександрією

В паузі на міжнародні матчі клуби Української Прем’єр-ліги “Дніпро-1” і “Олександрія” провели спаринг на “Дніпро Арені”.

За домовленістю команди зіграли чотири тайми по 30 хвилин. Перший з них було перервано уже в дебюті через повітряну тривогу. Ані до неї, ані після відновлення гри нічого особливого на полі не відбувалось.

У другій 30-хвилинці “Дніпро-1” діяв більш активно в атаці. Одного разу Філіппов навіть влучив у поперечину з близької відстані. Але саме “Олександрія” спромоглась забити. Шулянський після діагонального пасу вразив ворота.

Третій тайм минув без голів. А ось в останньому господарі відзначились відразу трьома. Спочатку Пірес заробив пенальті, а Сарапій потужним ударом його реалізував. Згодом Когут першим встиг на добивання після того, як Єрмаков відбив удар Маркоса Андре. А на останок Бабенко перехопив м’яч і здалеку відправив його парашутом за спину голкіпера. 3:1 – перемога “Дніпра-1”.

Товариський матч
Дніпро-1 – Олександрія – 3:1
Голи: Шулянський, 54 (0:1), Сарапій, 107 (1:1, пенальті), Когут, 110 (2:1), Бабенко, 117 (3:1)

Джерело: terrikon.com