Новостная Ложка » Футзал: Збірна України U-19 зупиняється за крок до фіналу чемпіонату Європи

Футзал: Збірна України U-19 зупиняється за крок до фіналу чемпіонату Європи

У хорватському Поречі на Євро-2023 (U-19) з футзалу юнацька збірна України поступилась у півфіналі збірній Іспанії, повідомляє пресслужба УАФ. Наша команда дала гідний бій переможцям двох попередніх фінальних турнірів (2019, 2022).

«Фурія Роха» почала матч із двох голів. Спершу після перехоплення відзначився Тапіас, а потім вдало завершив контратаку Панадес. На 17-й хвилині наші хлопці відіграли один м’яч. З пасу Малиновського відзначився Рибіцький.

На початку другого тайму синьо-жовті зрівняли рахунок зусиллями Сніцаренка. Але за хвилину Рамос забив після кутового і приніс іспанцям перемогу – 3:2.

У другому півфіналі з тим самим рахунком – 3:2 Португалія перемогла Словенію.

Євро-2023 (U-19) з футзалу
Півфінал

Україна – Іспанія – 2:3 (1:2)
Голи: Тапіас, 2 (0:1), Панадес, 3 (0:2), Рибіцький, 17 (1:2), Сніцаренко, 24 (2:2), Рамос, 25 (2:3)

Португалія – Словенія – 3:2

Джерело: terrikon.com