Новостная Ложка » Гольове свято у Мюнхені, щастя Реала та інші події 1-го туру Ліги чемпіонів

Гольове свято у Мюнхені, щастя Реала та інші події 1-го туру Ліги чемпіонів

Баварія та Манчестер Юнайтед створили свято відкритого футболу, Наполі ледь не втратив очки у Бразі, а Реал дивом переміг Уніон. Про матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, які відбулися у середу, розповідаємо просто зараз. А ви не гайте часу, поставте лайк цьому відео та підпишіться на канал terrikon.com у Youtube.

Отже, мадридський Реал на своєму полі зіштовхнувся із несподіваними труднощами. Команда Карло Анчелотті ніяк не могла підібрати ключ до воріт німецького Уніону з Берліна. Зрештою, коли здавалося, що матч закінчиться нульовою нічиєю, своє слово сказав головний герой Реалу цього сезону: Джуд Беллінгем. Його м’яч на четвертій компенсованій хвилині врятував галактікос.

Цікаво складалися події і в іншому матчі групи С. В гості до Браги завітав Наполі. Віктор Осімхен змарнував усі свої моменти, а рахунок під завісу першого тайму відкрив Джованні Ді Лоренцо. Брага відігралася за шість хвилин до кінця основного часу матчу, коли забив Брума. Однак розвинути успіх не вдалося: Ніакате невдало перервав подачу Зелінського з флангу, записавши на свій рахунок автогол.

У групі А Галатасарай та Копенгаген поділили очки. Данці були ближчими до перемоги, але господарі врятувалися на 88-й хвилині, завдяки голу екс-півзахисника Шахтаря Тете.

В іншому матчі групи зійшлися легендарні Баварія та Манчестер Юнайтед. Повторення фіналу-1999 тут не відбулося, хоча Каземіро у кінці матчу двічі уразив ворота мюнхенців. Утім, це гостям не допомогло: в цей вечір Онана витягав м’яч із сітки чотири рази. В тому числі, і від англійця Гаррі Кейна.

У групі В Севілья зіграла внічию із Лансом – і це не дивно, зважаючи на кепський старт команди у цьому сезоні. А ось лондонський Арсенал із Олександром Зінченком у складі розгромив ПСВ Ейндховен. Цікаво, що ще до перерви лондонці забили у ворота суперника три голи.

І нарешті у групі D Бенфіка із Анатолієм Трубіним сенсаційно програла Зальцбургу – 0:2. Трубін отримав жовту картку та привіз пенальті у свої ворота, який не реалізував Конате. Однак за 10 хвилин рефері призначив другий 11-метровий і вже Шиміч переграв українця. Ще один гол Трубін пропустив на початку другої половини гри.

Реал Сосьєдад та Інтер не визначили сильнішого. Хоча іспанці вели в рахунку майже весь матч, Лаутаро Мартінес не дав нерра-адзуррі поїхати додому у статусі програвшої команди.

А який результат здивував вас найбільше? Пишіть у коментарях. Також поставьте лайк цьому відео та не забувайте підписатися на канал terrikon.com у Youtube.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Ігровий день : 2023-09-20

“Баварія” – “Манчестер Юн” 4:3 (2:0)
Голи : Сане Л., 28 (1:0); Гнабрі, 32 (2:0); Хойлунд Р., 49 (2:1); Г. Кейн, 53 (пенальті) (3:1); Каземіро, 88 (3:2); Тель М., 92 (4:2); Каземіро, 95 (4:3)
Попередження : Горецка 67 – Мартінес Лі. 62

“Галатасарай” – “Копенгаген” 2:2 (0:1)
Голи : Ельюнуссі М., 35 (0:1); Гонсалвеш Д., 58 (0:2); Бое, 86 (1:2); Тете, 88 (2:2)
Попередження : Зієш 39; Сержіу Олівейра 77 – Лерагер 12; Йелерт 52, 73; Дікс 73; Мелінг 82
Вилучення : – Йелерт 73′

“Севілья” – “Ланс” 1:1 (1:1)
Голи : Окампос, 9 (1:0); Фулджині, 24 (1:1)
Попередження : Гудель 37; Рамос С. 70 – Медина Ф. 14; Сотока 17; Б. Самба 18; Фулджині 31

“Арсенал” – “ПСВ” 4:0 (3:0)
Голи : Сака Б., 8 (1:0); Троссар, 20 (2:0); Габріел Жезус, 38 (3:0); Едегор, 70 (4:0)
Попередження : Вайт Б. 42 – Боскальї 48; Тіллман М. 80; Схаутен 87

“Реал” – “Уніон Берлін” 1:0 (0:0)
Голи : Беллінгхем, 94 (1:0)
Попередження : Тчуамені 37 – Тузар 1

“Брага” – “Наполі” 1:2 (0:1)
Голи : Ді Лоренцо, 45 (0:1); Брума, 84 (1:1); Ніакате, 88 (автогол) (1:2)
Попередження : Джало Альваро 45; Фонте Ж. 54; Борха К. 66 – Замбо-Ангiсса 19; Осімген 42; Політано 56; Распадорі 79; Олiвера M. 86; Жуан Жесус 93

“Бенфіка” – “Зальцбург” 0:2 (0:1)
Голи : Шиміч Р., 15 (пенальті) (0:1); Глух, 51 (0:2)
Попередження : Трубін 2; Рафа Сілва 54; Отаменді 69 – Гурна-Дуат 21; Байду С. 58; Шиміч Р. 67; Койта Секу 90