Новостная Ложка » Італія передбачувано громить Мальту і знову обходить Україну: дивитись відеоогляд матчу Євро-2024

Збірна Італії не стала робити подарунків українцям та очікувано завдала поразки аутсайдеру нашої групи збірної Мальти – 4:0.

Жодних несподіванок у цій грі бути і не могло, і ще до перерви підопічні Лучано Спаллетті двічі вразили ворота суперника. Рахунок у середині першого тайму відкрив Бонавентура, який пробив під поперечину, а в компенсований арбітром час Берарді започаткував свій дубль.

У другому таймі італійці не зменшували обертів і створили кілька небезпечних моментів, два з яких призвели до голів. Підсумок – 4:0, а збірна Мальти вирушає додому, де 17 жовтня зустрінеться зі збірною України.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Італія – Мальта 4:0 (2:0)
Голи: Бонавентура, 23 (1:0); Берарді Д., 45 (2:0); Берарді Д., 64 (3:0); Фраттезi, 94 (4:0)

Італія: Доннарумма Дж.; Бастоні; Дімарко (Удоджі, 79); Манчіні Дж.; Дарміан; Барелла (Фраттезi, 65); Бонавентура (Бірагі К., 87); Локателлі; Распадорі; Берарді Д. (Орсолинi, 65); М. Кін (Скамакка, 79)
Запасні: Вiкарiо Г.; Мерет; Скальвіні; Ді Лоренцо; Ачербі; Крістанте; Эль-Шааравi

Мальта: Бонелло; Апап; Пепе Е.; Мбонг Д. (Аттард, 66); Гійомьє; Мускат З.; Янкам Я. (Нвоко, 84); Крiстенсен Б. (Мускат Н., 66); Камензулі; Монтебелло (Сатаріано, 55); Мбонг П. (Пейбер, 84)
Запасні: Галеа; Борг Ж.; Корболан; Шоу К.; Дегабріелє; Пізані С.
Попередження: Мбонг П. 44; Янкам Я. 53; Апап 54

Джерело: terrikon.com