Новостная Ложка » Кубок Лібертадорес: розгром у Болівії, нічия бразильців та інші відеоогляди дня

Кубок Лібертадорес: розгром у Болівії, нічия бразильців та інші відеоогляди дня

У Південній Америці відбулися три матчі другого кваліфікаційного раунду Кубку Лібертадорес 2024.

Першу нульову нічию в нинішньому сезоні зафіксовано в Медельїні, де колумбійський Агілас Дорадас приймав Ред Булл Брагантіно з Бразилії. У стартовому складі гостей на поле вийшов екс-форвард київського Динамо Вітіньо. Наприкінці першого тайму він отримав попередження, на 60-й хвилині його замінили.

Найрезультативнішим матчем дня стало протистояння Олвейс Реді та Спортінга Кристал. Болівійці, які шість разів вразили ворота суперника, фактично зняли питання щодо виходу до наступного раунду кваліфікації.

2024 Кубок Лібертадорес

Ігровий день : 2024-02-21

“Португеза Деспортос” – “Палестіно” 1:2 (1:2)
Голи : Суарес Кр., 9 (автогол) (1:0); Карраско, 15 (пенальті) (1:1); Соса Г., 31 (1:2)

“Агілас Дорадас” – “Ред Булл Брагантіно” 0:0

“Олвейс Реді” – “Сп. Крістал” 6:1 (1:1)
Голи : Танке, 14 (1:0); Каутеруччо, 44 (пенальті) (1:1); Ромеро Д., 48 (2:1); Робсон Матеус, 54 (3:1); Куельяр, 59 (4:1); Ромеро Д., 78 (пенальті) (5:1); Паньягуа, 89 (6:1)

Джерело: terrikon.com