Новостная Ложка » Мілан обіграв Дженоа у матчі з двома вилученнями воротарів: дивитись відео

Мілан обіграв Дженоа у матчі з двома вилученнями воротарів: дивитись відео

Досить нудний матч “Дженоа” та “Мілана” завершився вогненною кінцівкою з голом та двома вилученнями.

Крістіан Пулішич вивів “росонері” вперед на 87-й хвилині після чого господарі побігли відіграватися, в результаті Екубан на 96-й хвилині вийшов сам-на-сам і був збитий за межами штрафного воротаря “Мілана” Майком Меньяном – це пряма червона картка.

Через відсутність замін у ворота гостей став Олів’є Жиру і ледве одразу не пропустив, але його після рикошету виручила поперечина. А вже на 102-й хвилині гри був вилучений і голкіпер “Дженоа” Мартінес – він разом із рештою гравців команди пішов на фінальний штурм і заробив другу жовту за грубий підкат. Вже в рівних складах “грифони” створили свій останній шанс, проте тут Жиру чудово впорався з роллю воротаря, зупинивши вихід сам-на-сам і принісши своїй команді перемогу – 1:0.